SESTAVA KOLA - 9.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

Datum kola: 06.10.2019

0

V OP na Českobudějovicku se odehrálo nekompletní 9. kolo, protože hráči rezervního týmu z Hluboké neodcestovali k zápasu do Nových Hradů a zápas tak skončí kontumací ve prospěch domácího celku. I tak se bez tohoto zápasu do Sestavy kola vybírala nominace hráčů z hlediska hlavně střelecké produktivity docela snadno. V zápase kola si možná až trošku překvapivě snadno poradila domácí Zliv s mužstvem z Dobré Vody. Tým z Úsilného se nadále trápí a přestože měl po půli velmi dobře rozehraný zápas proti rezervě Lokomotivy ČB, nakone prohrál vcelku jednoznačným výsledkem. Do Borku přicestovala oslabená sestava mladíků z Rudolfova a domácí vyhráli jednoznačným výsledkem v poměru 5:0. Římov ukázal týmového bojovného ducha a přestože o půli opět prohrával o dvě branky, zápas dokázal dotáhnout k remízovému výsledku. I v Žabovřeskách se možná očekával jiný průběh zápasu, odkud si nakonec plný počet bodů odvezli hostující fotbalisté z Borovan. V posledním zápase kola se střetla mužstva rezerv Jankova a Olešníku/Temelínu, kde byli nakonec úspěšnější domácí hráči.

Nominovaní hráči:

Jan LAPČÍK ( FK Calofrig Borovany ) - i přes obdrženou branku několikrát podržel svůj tým a pomohl k důležité výhře na hřišti v Žabovřeskách

Lukáš KOLOUCH ( FK Borek ) - 2x se střelecky prosadil do sítě mladíků z Rudolfova "B"

Jiří HANOUSEK ( TJ Slavoj Srubec ) - i přes jeho rychlou vedoucí branku na hřišti Římova si jeho mužstvo neodvezlo všechny body a pouze remizovalo

Josef JANŮ ( TJ Lokomotiva ČB "B" ) - další střelec 2 branek, který tentokrát pomohl otočit dvoubrankové poločasové manko na hřišti Úsilného

Mirnes SALIBAŠIĆ ( SK Úsilné ) - ani jeho výkon a 2 góly neodvrátily další porážku od týmu Lokomotiva ČB "B"

Jiří MARTIŠ ( TJ Sokol Římov ) - během jedné minuty dokázali římovští srovnat zápas proti Srubci, kde už ztráceli dvě branky a tento hráč byl střelcem vyrovnávacího gólu

Radek CHRÁSTKA ( FK Calofrig Borovany ) - jediný střelec týmu z Borovan a svými 2 góly rozhodl o 3 bodech

Karel JINDRLE ml. ( SK Zliv ) - v každém z posledních zápasů jeden z nejaktivnějších hráčů ze sestavy Zlivi se tentokrát prezentoval i 2 brankami

Michal PÍCHA ( SK Zliv ) - útočník, který se vrátil po zranění do sestavy Zlivi a 2 góly do sítě Dobré Vody potvrdil své kvality

Matěj PREDIGER ( SK Jankov "B" ) - mladý hráč rezervy Jankova vsítil 2 branky do sítě Olešníku "B"/Temelínu

Vjačeslav BAŠČEVAN ( FK Borek ) - další střelec 2 branek, který pokořil Jana Kotka v rudolfovské brance a přispěl k vysoké výhře na domácím hřišti

Hlasovat pro hráče můžete od 06.10.2019 21:30 do 09.10.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)