SESTAVA KOLA - 26.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

Datum kola: 16.06.2019

0

Poslední sestava kola sezóny 2018/19 je tu! Tradičně až do středečního poledne běží hlasování o hráče kola!

Radek Fryš (Hradiště) – Od druhé Dýšiny sice dostal čtyři góly, ale skvělými zákroky ve druhém poločase dlouho držel pro domácí hratelný stav 1:2. Rozhodující zásahy hosté přidali až v samotném závěru.

Václav Duspiva (Smíchov) – Člen kádru vítěze soutěže ze Smíchova, který toho sice v sezóně mnoho neodehrál, ale poctivým přístupem k tréninkům jde příkladem. Na Unionu nastoupil na posledních 25 minut a upozornil na sebe několika pěknými akcemi.

Jiří Brož (Lhota B) – Brož odehrál na hřišti béčka Chotíkova velmi dobrý zápas. Svůj výkon podtrhl vítězným gólem v 78. minutě.

Martin Žemlička (Rapid B) – Dorostenec Rapidu se dostal do sestavy kola už podruhé. V prvním případě byl navíc dokonce zvolen hráčem kola. Proti Chrástu dvakrát skóroval a béčko Rapidu výhrou na penalty potvrdilo záchranu.

Alexandr Zikmund (Smíchov) – Mladý kapitán Smíchova se na postupovém vítězství 6:0 na Unionu podílel hattrickem.

Jiří Kanta (Litice) – Výhru Litic nad Vochovem 5:2 orámoval prvním a posledním gólem svého týmu.

Tomáš Glazer (Dýšina) – Dýšina se rozloučila se sezónou výhrou 4:1 na hřišti třetího Hradiště. Glazer byl tradičně hodně vidět. Svůj výkon podtrhl dvěma zásahy a jednou asistencí.

Tomáš Čaloun (Vochov) – Poslední Vochov padl 3:5 v Liticích. Díky dvěma gólům Čalouna však mohli hosté dlouho myslet na body.

Tomáš Roubal (Druztová) – Druztová si zajistila záchranu výhrou 3:1 v Černicích. Střelec Roubal se pod výsledek podepsal dvěma trefami.

Václav Mašek (Zruč B) – Dvakrát se trefil také útočník béčka Zruče. To přehrálo Prazdroj vysoko 6:1.

Vilém Pavel (Zruč B) – Stoper zručského áčka Pavel nastoupil v rezervě na hrotu útoku. S nezvyklou rolí si poradil skvěle, Prazdroji dal dva góly.

Hlasovat pro hráče můžete od 17.06.2019 21:45 do 19.06.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)