SESTAVA KOLA - 19.kolo Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

Datum kola: 28.04.2019

0

Podívejte se, kteří fotbalisté se dostali do ideální jedenáctky 19. kola. A nezapomeňte hlasovat v anketě o hráče kola!

Jakub Tománek (Černice B) – Černice zvítězily 1:0 v Chotíkově. Velkou zásluhu na tom měl brankář Tománek, jenž hosty několikrát podržel hlavně v prvním poločase.

Pavel Konopík (Smíchov) – Smíchov porazil 5:2 béčku Zruče, byť po půli 1:2 prohrával. Konopík krátce po změně stran srovnal skóre a patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

Jiří Němeček (Hradiště) – Němeček pomohl Hradišti k výhře 4:1 nad Liticemi dvěma „kanadskými“ body. V první půli posunul v brejku míč na Ruckého, který po jeho přihrávce zvýšil na 2:0 a hned po přestávce sám skóroval povedenou střelou zpoza šestnáctky.

Zdeněk Paul (Lhota B) – Lhota deklasovala v záchranářském souboji 6:0 Vochov. Paul nastartoval domácí kanonádou úvodní trefou už ve 4. minutě.

Jan Šlauf (Druztová) – Druztová zvítězila překvapivě jasně na půdě Prazdroje. Úvodní dva góly zápasu vstřelil v první půli Šlauf.

Jan Rucký (Hradiště) – Rucký otevřel dvěma góly skóre utkání Hradiště s Liticemi. Nechybělo mnoho a mohl zaznamenat i hattrick.

Petr Kutný (Union) – Kutný hraje na jaře ve skvělé formě. Tentokrát Union rozdrtil 8:1 Rapid a Kutný k tomu přispěl gólem a dvěma asistencemi.

Petr Filmak (Union) – Hrdinou duelu s Rapidem byl ale Petr Filmak. Ten se podílel dokonce na šesti gólech (3+3)!

Shamir Litaev (Lhota B) – Dvakrát se trefil do sítě Vochova Shamir Litaev a Lhota i díky němu zvítězila vysoko 6:0.

Jan Kovář (Smíchov) - Nejlepší střelec přeboru tentokrát nastoupil do utkání se Zručí z lavičky. I tak dvěma góly zápas definitivně rozhodl.

Ondra Jakoubek (Union) – Jakoubek je obráncem, ale při absenci ofenzivních hráčů nastoupil v útoku. Vedl si velmi dobře, dva góly vstřelil a na další přihrál.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.04.2019 21:41 do 01.05.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)