SESTAVA KOLA - 18.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

Datum kola: 21.04.2019

0

Sestava 18. kola je zde. Samozřejmě běží také anketa o hráče kola, tak nezapomeňte hlasovat pro svého favorita!

Ondřej Korba (Mrákov) – Brankář Mrákova svůj tým v duelu s Postřekovem výrazně podržel. Ještě v prvním poločase chytil už za stavu 2:1 soupeři penaltu a to byl možná klíčový moment celého duelu.

Petr Holar (Chodov) – Chodov získal v Chodském Újezdu bod, byť hrál celý druhý poločas o deseti. Holar se trefil dvakrát, již v nastaveném čase srovnával na 3:3.

Lukáš Sobolík (Bělá) – Sobolík přišel do Bělé až na jaře. Proti Krchlebům nastartoval vyrovnávací trefou domácí obrat a připsal si první gól ve svém novém působišti.

Jaroslav Stýskal (Mrákov) – Spolehlivý střelec Mrákova zaznamenal oba góly svého týmu při výhře 2:1 nad Postřekovem.

Josef Mojžíš (Úněšov) – Úněšov doma vypráskal Koloveč 7:0. Mojžíš zlomil odpor soupeře zásahy na 1:0 a 3:0.

Petr Nechutný (Úněšov) – Mojžíšův spoluhráč se také dvakrát trefil. Skóre utkání v závěru uzavíral.

Petr Pikl (Chodský Újezd) – Další dvě trefy si připsal nejlepší střelec Chodského Újezdu. V 90. minutě poslal svůj tým do vedení 3:2, Chodov ale ještě stihl vyrovnat a domácí tak museli rozhodovat až v penaltách.

Martin Černý (Bělá) – Mladý fotbalista Bělé se v duelu s Krchleby zapsal mezi střelce. V závěru utkání pečetil vítězství favorita 3:1.

Lucián Gitta (Dlouhý Újezd) – Proti Kdyni přišel na trávník až v 63. minutě za stavu 2:1. Hned o dvě minuty později ale navýšil náskok lídra tabulky a o chvíli později se trefil znovu.

Patrik Sláma (Planá) – Planá brala v derby na Chodové Plané alespoň bod. Remízu 3:3 hostům zařídil hattrickem Patrik Sláma. Všechny góly nastřílel ve druhé půli, ten poslední zaznamenal v nastaveném čase.

Pavel Chval (Chodová Planá) – Ve stejném zápase se dvakrát prosadil Pavel Chval, jenž potvrdil pozici nejlepšího střelce soutěže.

Hlasovat pro hráče můžete od 22.04.2019 20:41 do 24.04.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)