SESTAVA KOLA - 21.kolo Divize A, 2018-2019

Datum kola: 14.04.2019

0

Další kolo za námi a přinášíme opět výběr jedenácti nejlepších. Jako vždy bylo nesmírně těžké vybrat mezi tolika hráči, ale místo v sestavě je omezené. Věříme, že zde najdete svého oblíbence či favorita a podpoříte jej svými hlasy. Konec hlasování ve středu ve 20:00 hod.

Pavel Šebek (Beroun) - Do branky může jen jeden. Nyní si své místo vychytal výbornými zákroky berounský brankář, který udržel proti Admiře čisté konto.

Abdoulaziz Gueye (Jindřichův Hradec) - Nadstandardní obránce na tuto soutěž. V dalším zápase dokázal, že je ve formě.

Daniel Frnoch (Aritma) - Lídr pražské defenzivy, těžko se přes něj prochází, což poznala nyní Dobříš.

Petr Knakal (Doubravka) - Důležitá výhra plzeňského celku v Soběslavi, kterou ze zadních řad řídil zkušeně exligový fotbalista Viktorie Plzeň.

Tomáš Břížďala (Beroun) - Zejména druhý poločas měla berounská defenziva co dělat, aby nápor Admiry ustála. Povedlo se.

Kryštof Vilímek (Rakovník) - Talentovaný záložník vypůjčený z dorostu pražské Dukly ohromil sólem v první minutě, přidal i další branku.

Roman Zahrádka (Čížová) - Čížová má své tahouny, ale Roman Zahrádka ukázal, že se jim dá vyrovnat.

Lukáš Roubal (Doubravka) - Záchranářský duel dopadl na výbornou, podepsal se pod něj asistencí na jediný gól.

Jan Šrain (Dobříš) - Stabilně dobrý výkon, nyní vyšperkovaný vyrovnávacím gólem. Bohužel body pro MFK nepřinesl.

Robert Turák (Aritma) - Jeho dva góly do sítě Dobříše rozhodly o vítězství pražského celku, nebyl daleko od hattricku.

Martin Toman (Jindřichův Hradec) - Autor dvou branek ve veledůležitém zápase, který na Vajgaru dopadl pro domácí na výbornou.

Hlasovat pro hráče můžete od 16.04.2019 12:27 do 17.04.2019 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)