SESTAVA KOLA - 17.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

Datum kola: 14.04.2019

0

Podívejte se, kteří hráči se dostali do ideální jedenáctky 17. kola. Běží také hlasování o hráče kola, takže nezapomeňte hlasovat pro své oblíbence!

Radek Švarcbek (Planá) – Planá přehrála v důležitém záchranářském boji Stráž 3:0. Brankář Švarcbek svůj tým podržel několika důležitými zákroky za stavu 1:0 a nakonec uhájil čisté konto.

Daniel Häusler (Bělá) – Bělá zvítězila 5:0. Ve stoperské dvojici si se zkušeným Tomáškem výtečně vyhověl mladý Häusler, jenž odehrál velmi dobrý zápas.

David Vavřík (Postřekov) – Postřekov si vyšlápl na lídra tabulky. Výtečnou jarní formu potvrdil David Vavřík, který navíc na začátku druhé půle otevřel skóre přesnou střelou z přímého kopu.

Tomáš Hruška (Chodov) – Chodov doma přehrál 3:0 silnou Chodovou Planou. Hruška svůj tým nasměroval za třemi body úvodním gólem zápasu.

Vlastimil Všechovský (Krchleby) – Důležité dva body si připsaly do tabulky Krchleby. Nováček soutěže zdolal na penalty Mrákov. Do nich utkání poslal vyrovnávací trefou v 77. minutě právě Všechovský.

Jakub Sloup (Planá) – V pro Planou životně důležitém duelu proti Stráži otevřel po půlhodině zápasu skóre. Domácí nakonec zvítězili 3:0 a oživili tak naději na záchranu v soutěži.

David Maščák (Chodský Újezd) – Maščákovi ještě není ani 17 let. Přesto si už vybojoval místo v základní sestavě Chodského Újezdu. Proč ukázal i v Kdyni, kde hostům pomohl k vítězství 4:2.

Martin Šinál (Bělá) – Šinál hodně trápil defenzivu Kolovče. Ve 22. minutě navíc otevřel skóre zápasu, který Bělá vyhrála 5:0.

Jakub Čech (Kozolupy) – Dva body v boji o udržení získaly proti Úněšovu Kozolupy. Ty prohrávaly už 1:3, ovšem dokázaly utkání dostat do penalt. Vyrovnání zařídil svým zásahem Čech.

Petr Pikl (Chodský Újezd) – Na půdě Kdyně se trefil hned dvakrát a i díky němu tak Chodský Újezd bral tři body.

Miroslav Bořil (Bělá) – Bořil byl asi nejvýraznějším hráčem Bělé v Kolovči. Dva góly sám vstřelil a na další dva pak přihrál spoluhráčům.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.04.2019 20:39 do 17.04.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)