SESTAVA KOLA - 25.kolo Středočeský | 1.B třída sk. D, 2014-2015

Datum kola: 07.06.2015

0

Během předposledního kola Fair Credit 1.B třídy skupiny D svedlo několik týmů boj o záchranu, zatímco hráči ostatních klubů většinou usilovali o upevnění nebo zlepšení postavení svého týmu v tabulce. Přeposlední 25. kolo je již minulostí a nyní nastává čas představit si nejlepší jedenáctku kola!

Zvolit brankáře kola bylo velmi obtížné. Jiří Měsíček s Teplýšovic držel půlhodiny svůj tým skvělými zákroky nad vodou, nakonec ale třikrát inkasoval, zatímco brankář Petr Klenot ze Zdislavic během prvního poločasu vytáhl fantastické zákroky a jeho tým odcházel v Kondraci do kabin za bezbrankového stavu. Přestože Klenot po přestávce inkasoval dva góly, rozhodli jsme se ho zvolit nejlepším brankářem kola.

Volba nejlepšího obránce byla velice jednochudá, protože z obranné řady byly do sestavy kola nominováni pouze dva obránci. Prvním je Zdeněk Kuneš ze Spartaku Průhonice, který v závěru prvního poločasu proměnil penaltu a vystřelil svému týmu výhru 2:1 nad Uhlířskými Janovicemi. Spartak zůstává před posledním kolem na skvělém čtvrtém místě, k čemuž přišel o víkendu také Lukáš Žáčik, který jako správný playmaker rozdával přesné přihrávky do všech stran. Přestože, že Žáčik záložník, postavili jsme ho vedle jeho klubového spoluhráče, abychom zachovali jejich týmovou chemii. Druhým obráncem, který si zasloužil místo v sestavě odkopem míče z brankové čáry, je Roman Orsák z Týnce nad Sázavou.

Složení obranné řady je kompletní a nyní přecházíme do  Michal Davídek. Záložník Sedlece-Prčice se o víkendu blýskl dvěma góly do sítě Teplýšovic a poté, co zavelel úvodním gólem k obratu, ho tři minuty před koncem zápasu sám zpečetil. Divišov o víkendu zvítězil 3:1 na hřišti Zvole a připsal si druhé vítězství v řadě, o které se dvěma góly postaral Martin Vávra. Divišov díky němu ztrácí po na čtvrtý Spartak Průhonice pouhé dva body a v závěrečném kole ho ještě může předstihnout. Oba týmy mají do posledního kola o co hrát.

Čtyřčlennou zálohu doplňují dva borci z Kácova, kteří ukončili třízápasové čekání svého týmu na vítězství a přispěli k jeho hladké výhře na půdě posledního a již několik kol jistě sestupujícího Velkého Oseku. Petr Červenák vstřelil v neděli dva góly, a přestože je útočník, kvůli přetlaku v ofenzivě jsme ho posunuli do zálohy, kde mu dělá parťáka tradiční záložník Kamil Moudrý, který přispěl k výhře Kácova 5:2 asistencí a jedním gólem.

Aby těch týmových dvojic nebylo málo, v útoku nesmí chybět útočný tandem Kondrace Martin Pavlíček, Marcel Potůček, jejichž vzájemná spolupráce fungovala dokonale a vedla ke dvěma gólům. Jako první se prosadil Martin Pavlíček, který zužitkoval přesného pasu Marcela Potůčka, a o několik minut později si oba hráči role prohodili. Sestavu kola uzavírá útočník a hrající trenér Týnce nad Sázavou Radek Skála, který se nachází v neskutečné formě a o víkendu vstřelil další dva góly.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.06.2015 12:00 do 10.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)