SESTAVA KOLA - 11.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

Datum kola: 04.11.2018

0

Máme tu pro Vás další sestavu kola 1.B třídy sk. A. Nezapomeňte také podpořit své favority v anketě o hráče kola.

Jiří Čepelák (Chodský Újezd) – V Kolovči udržel čisté konto. Když ho tým potřeboval, byl vždy na místě a Chodský Újezd si tak odvezl výhru 2:0.

Petr Houda (Dlouhý Újezd) – Vedoucí tým tabulky udolal v dramatickém zápase 4:3 Chodovou Planou. Houda se na výhře podílel i důležitým zásahem na 3:1.

Petr Farkaš (Krchleby) – Krchleby sehrály divoký zápas s Kozolupy, který za stavu 5:5 rozhodovaly až penalty. Farkaš se trefil dvakrát, nejprve zajistil domácím vedení 3:1, pak naopak vyrovnával na 4:4.

Jaroslav Stýskal (Mrákov) – Stálice v sestavách kola pomohla dvěma goly Mrákovu k drtivé výhře 8:0 nad Stráží. A to Stýskal odehrál jen 52 minut.

Marek Jarko (Kdyně) – Po jeho gólu vedla Kdyně nad Chodovem už 2:0. Hosté už pak stačili jen snížit.

Jakub Mižár (Úněšov) – Úněšov v Bělé padl 1:3, ale kapitán Mižár odehrál velmi dobrý zápas. Na hřišti bojoval a v první půli ještě vyhlavičkovával míč z brány po domácím trestném kopu.

Jaroslav Malý (Bělá) – Malý Bělou dotáhl k výhře nad Úněšovem. Vstřelil dva góly, stál i u zrodu akce, ze které domácí pečetili skóre na 3:1.

Adam Polák (Postřekov) – Postřekov zdolal Planou 2:1. Adam Polák patřil k nejaktivnějším domácím hráčům, v 19. minutě navíc otevřel skóre.

Daniel Tichý (Kozolupy) – Hlavní střelec Kozolup při přestřelce v Krchlebech. Na remíze 5:5 s podílel hattrickem.

Pavel Chval (Chodová Planá) – Ani dva góly nejlepšího střelce soutěže porážku Chodové Plané na půdě lídra tabulky z Dlouhého Újezdu neodvrátily.

Pavel Váchal (Mrákov) – Na demolici Stráže se mrákovský útočník podílel hattrickem.

Hlasovat pro hráče můžete od 05.11.2018 23:01 do 07.11.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)