SESTAVA KOLA - 9.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

Máme tu další sestavu kola. Hlasujte klasicky do středečního poledne.

Kájovský gólman nepustil za svá záda ani jeden balón, a tak udržel čisté konto.

Obránci:

Vladislav Žilavý, TJ Sokol Kájov

"Žíla" posílal na své spoluhráče přesné centry a dvakrát asistoval u gólu.

Matouš Kouba, TJ Hraničář Malonty

Malontský stoper se vydal na útočný výlet a vstřelil úvodní branku utkání. Velmi dobře si také vedl v defenzivních činnostech.

Tomáš Matějka, Sokol Křemže

Obránce Křemže nepouštěl soupeřovo hráče k zakončení.

Jiří Toman, FK Slavoj Český Krumlov B

Pravý bek Krumlova byl vychvalován spoluhráči. Navíc proměnil důležitý pokutový kop.

Záložníci:

Jiří Anderle starší, FK Nová Ves - Brloh

Svým přehledem a klidem v rozehrávce byl velkou oporou svého týmu. Navíc vstřelil dvě branky!

Jan Kališ, TJ Hraničář Malonty

Výborný zápas odehrál malontský středopolař, který svému bývalému týmu vstřelil dvě branky.

Jaroslav Písko, TJ Sokol Přídolí

Jedenáct minut před koncem vyrovnal proti Krumlovu na 1:1 a výrazně se tak zasloužil na bodovém zisku Přídolí.

Útočníci:

Luigi Kolaj, TJ Sokol Kájov

Kájovský kanonýr nejprve orazítkoval obě tyče, ale ve druhé polovině utkání vstřelil dvě branky.

Kamil Rolník, Sokol Křemže

Konečně prodal svou rychlost a rozhodl utkání dvěma góly.

Antonio Ferenc, SK Větřní B

I přes svůj mladý věk přišel pomoci větřínskému týmu. První poločas mu vyšel na jedničku, kdy výborně sklepával míče spoluhráčům, druhý už tak vidět nebyl.

Hlasovat pro hráče můžete od 22.10.2018 14:04 do 24.10.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)