SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2014-2015

Datum kola: 31.05.2015

0

Zatímco 23. kolo bylo doslova kolem brankářů, kteří se objevili na nejrůznějších postech, tentokrát bylo vše jinak a proto jsme se rozhodli ve střelecky bohatém kole sestavit ideální jedenáctku v netradičním rozestavení 4-5-1, kdy jsme si univerzální útočníky dovolili posunout buď do záložní řady a nebo naopak, pokud mají obranné sklony a dokázali se včas vracet, zařadili jsme je do obranné trojice. Hlasovat můžete až do středy do 12 hodin! Hodně štěstí při výběru hráče kola.

Michal Mleziva, jednatřicetiletý brankář FK Bohemia Kaznějov

Michal Mleziva vychytal řadu šancí v zápase tohoto kola mezi SK Starý Plzenec - FK Bohemia Kaznějov a přestože obdržel o jednu branku více, než jeho domácí protějšek Zdeněk Slováček, vychytal více skutečně vynikajících brankových příležitostí.

Michal Šamberger, obránce a střelec Sokola Plasy

Michal Šamberger dal v jednom poločase tři branky Příkosicím a jeho tým po bezbrankovém poločase soupeře doslova rozstřílel 5:0.

Vratislav Melich, dvaadvacetiletý obránce TJ Sokol Radnice

V prvním poločase zápasu v Hrádku tento obránce Sokola Radnice procházel po své straně přes domácí hráče s neuvěřitelnou lehkostí. I díky němu Radnice vyhráli v Hrádku první poločas.

Pavel Koča, za normálních okolností útočník Kralovic, kterého jsme v sestavě kola zařadili do obrany

Nejenže dal jednu z branek Kralovic do sítě Chrástu, ale dokázal se v pravou chvíli i vrátit a zabránit borcům kolem Jiřího Švajcra skórovat.

Jan Burda, obránce a střelec vítězného klubu soutěže TJ Sokol Raková

Podílel se na vítězství Rakové 6:0 nad rezervou Slavoje Mýto, jeden gól dal a raková přeměnila i díky němu zápas v exhibiční vystoupení, kdy oslavila svůj postup z prvního místa do 1.A třídy.

Daniel Hyneš, záložník a střelec Sokola Kralovice

Autor dvou branek. V Kralovicích se po Kočovi a janu Lavičkovi rodí nový ostrostřelec, který dal krásné dvě branky do sítě Spartaku Chrást.

Patrik Smitka, střelec a rychlonohý fotbalista TJ Město Zbiroh

Zbiroh po poločase prohrával ve Volduchách 0:5 a místo brankáře musel mezi tyče hráč z pole. I o desíti Zbiroh snížil na 2:5 z jeho pohledu, když obě branky vsítil rychlonohý Patrik Smitka.

Jiří Švajcr, ostrostřelec Spartaku Chrást a objev jarní části soutěže

Mezi 21. - 24. kolem nastoupil Jiří Švajcr ve čtyřech zápasech, vedoucí Rakové vsítil doma branku, v Plasích jich nasázel hned pět, v Příkosicích vyšel naprázdno, ale proti Kralovicím už opět branku dal a v 1. poločase díky nim poslední Spartak Chrást remizoval se Sokolem Kralovice 1:1. Po půlce už se prosadili přeci jen fotbalovější Kralovice.

Ondřej Havlíček, další z objevů soutěže, který je v SK Starý Plzenec na hostování ze Dvorce u Nepomuka

Až do 40. minuty, než musel střídat kvůli zranění byl největší hvězdou zápasu Starý Plzenec - Kaznějov. Přihrál na vedoucí branku domácího Plzence.

Patrik Řepka, střelec a útočník TJ Hrádek, kterého jsme zařadili jako hrotového hráče zálohy do sestavy kola

V duelu o záchranu vyrovnal proti Radnicím na 2:2, byl klíčovou postavou útočící formace Hrádku, který díky výhře 3:2 nad Radnicemi zůstává ve hře o záchranu v soutěži.

Radek Hoblík, útočník a střelec FK Volduchy

Útočník Volduch zavelel k domácímu vítězství a pokusu o záchranu klubu z Volduch v soutěži. Tři branky dal, na jeden přihrál. Odpustíme mu i neproměněnou penaltu, vzhledem k tomu, že míč vyražený z pokutového kopu brankářem, sám dorazil do branky a Volduchy se tak už v 8. minutě zápasu ujali vedení.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.06.2015 12:00 do 03.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)