SESTAVA KOLA - 21.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Datum kola: 13.05.2018

2

Sestava 21. kola soutěže byla zveřejněna. Do středečního poledne poběží také hlasování o Hráče kola!

Tomáš Jarina (Bělá) – Jarina svůj tým ve vítězném zápase s Dlouhým Újezdem několikrát podržel. Byl i u klíčového momentu utkání v 78. minutě, kdy skvěle vychytal osamoceného protihráče a svým zákrokem navíc odstartoval rychlý brejk, který zakončil nakonec vítězným gólem Malý.

Zbyněk Kováč (Kdyně) – Kdyně ve druhé půli otočila utkání se Stráží a připsala si tak důležité body v boji o záchranu. Kováč přispěl k obratu vyrovnáním na 1:1.

Jakub Bočan (Bělá) – Mladý obránce zaskočil v sestavě Bělé za zraněného Vojtěcha Hoška a vedl si velmi dobře. O tom svědčí i to, že domácí v utkání s Dlouhým Újezdem uhájili čisté konto.

Ondřej Hrdina (Staňkov) – Staňkov deklasoval 7:0 Klenčí. Základ nakonec jednoznačného výsledku položil Hrdina, jenž se prosadil dvakrát v úvodních 21 minutách. V dosavadním průběhu sezóny se přitom dosud trefil jen jednou.

Patrik Dufek (Koloveč) – Dufek pomohl Kolovči k výhře 2:1 na hřišti Horšovského Týna. Svou trefou otevřel skóre zápasu.

Martin Kubica (Meclov) – Ve vítězném utkání Meclova v Kozolupech zahrál tradičně velmi dobře. Navíc se dokázal prosadit i střelecky.

Tadeáš Malý (Planá) – Planá si přivezla výhru 4:2 z Boru. Hned dvakrát se trefil ve výborné formě hrající Malý.

Pavel Jarina (Bělá) – Jarina byl u obou gólů Bělé v duelu s Dlouhým Újezdem. První gólovou akci rozjel pasem na Bořila, který pak připravil pozici Malému a v závěru vysunul kolmicí Franka, jenž definitivně rozhodl.

Jindřich Pelán (Chodová Planá) -  Pelán svými góly zajistil Chodové Plané důležité vítězství v Postřekově.

Dmytro Moisiuk (Staňkov) – Ukrajinská posila Staňkova zatím chodí na trávník především jako střídající hráč. I tak se však dokáže střelecky prosazovat. Trefil se i proti Klenčí.

Milan Obdržálek (Meclov) – Obdržálek je velmi kvalitním útočníkem, což ukázal i v Kozolupech. Zde krátce po přestávce zvýšil vedení Meclova na 2:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.05.2018 21:43 do 16.05.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)