SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , 2017-2018

Datum kola: 13.11.2017

0
Týmová spolupráce znamená týmové ceny! Podpořte svého spoluhráče nebo kamaráda a získejte kromě individuální cen také odměnu pro váš klub! Partnerem ankety je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz , která připravila opravdu parádní ceny.

Patrik Benda (Lom u Tachova)- Gólman lídra tabulky podává na svém postu rozhodně nejstabilnější výkony soutěže, v několika utkáních se Lomští mohli spolehnout na jeho jisté výkony, v pěti utkáních navíc dokázal vychytat čisté konto.

 
Josef Zivčák (Chodský Újezd)- V letošní sezóně oslavil padesáté narozeniny, ale na hřišti to není vůbec znát. Svou kvalitou a zkušenostmi je to stále opora obrany Chodského Újezdu.


Pavel Flíček (Kšice)
- Největším přínosem pro tým Kšic byl rozhodně návrat tohoto obránce z Částkova, který dokázal tým Kšic vyhecovat k lepším výkonům i v kabině zlepšit přístup k utkáním. 

David Nový (Kostelec) -Obránce Kostelce dokázal svými góly a nahrávkami přispět k mnoha bodům svého týmu. Navíc podává v týmu nejvyrovnanější výkony.

 

Ondřej Šebor (Tisová)- Záložník Tisové na svém postu několikrát pomohl týmu ke skvělým výkonům. 

Radek Drozda (Černošín)- Největší dříč svého mančaftu, v každém zápase dokázal na hřišti nechat všechno a byl velkým přínosem svému týmu. 

 
Martin Hladík (Studánka)- Fotbalisté Studánky předváděli v mnoha utkáních výborné výkony, jediní dokázali obrat o body vedoucí Lom a v mnoha utkáních se mohli spolehnout na skvělé výkony svého záložníka.

Jan Bukva (Lom)- Nováček v týmu Lomu se dokázal podílet na mnohých gólech ať svými asistencemi nebo vstřelenými brankami, i díky jeho brilantním výkonům se Lom nachází na špičce tabulky. 

Miroslav Vokroj (Přimda) - Střední záložník dokázal osmi góly přispět k postavení Přimdy mezi první šestkou v tabulce. 


Petr Pikl (Chodský Újezd)- Jasná volba mezi útočníky, nejlepší střelec soutěže, vždy když Chodskému Újezdu teklo do bot, dokázal přispět gólem nebo na něj nahrát. Navíc v každém kole funguje na 100%. 

Adam Kolář (K. Lázně)- Lázeňskému týmu velmi prospěl návrat fotbalisty z Vejprnic, který se podílel na mnoha gólech svého mančaftu a i díky němu jsou Lázně po půli sezóny na třetím místě. Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 15.11.2017 12:00 do 15.01.2018 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Bor 6 15:7 15
2 TJ Dynamo Studánka 5 26:4 13
3 TJ Sokol Lom u Tachova 5 22:8 13
4 TJ Jiskra Bezdružice 6 9:10 12
5 TJ Sokol Konstantinovy Lázně 6 20:12 10
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Dominik Bláha 8
2 Jan Viterna 7
3 Jan Bukva 5
4 Josef Vyšňovský 5
5 Radek Mašín 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 petr loukota 22 57% 0
2 Jan Pokorný 21 55% 0
3 Tomáš Majerčík 21 56% 0
4 Matej Kuncendorfer 21 55% 0
5 Jiří Jetmar 15 48% 1
Zobrazit celou tabulku