SportFotbal SESTAVA PODZIMU - Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Datum kola: 13.11.2017

0
Týmová spolupráce znamená týmové ceny! Podpořte svého spoluhráče nebo kamaráda a získejte kromě individuální cen také odměnu pro váš klub! Partnerem ankety je největší fotbalová speciálka SportFotbal.cz , která připravila opravdu parádní ceny.

Do sestavy podzimu jsme zvolili tyto hráče: V brance předváděl slušné a vyrovnané výkony stabilní opora týmu Ondřej Dvořák z Litohoře.  V obraně se dařilo v zápasech co nastoupil Lukáš Paiskr z Koutů B. Šebkovice B se zase může vždy spolehnout na svoji velkou jistotu Pavla Tržila. Jiří Pojer je zase obětavý obránce, který nevypustí jediný míč, nevynechá jediný souboj a na jediný zápas nepřijde pozdě. Z náhradníka se postupně vypracoval v lídra kabiny a tento podzim míval i velice často kapitánskou pásku. Kamil Pislcajk z FŠ Třebíč po příchodu z dorostu výrazně oživil sestavu a stal se velkou oporou. Jistý, sebevědomý, pozičně výborný.

 

Ze samého týmu se daří také v defenzivní činnosti Tomáši Růžičkovi, který také nastupuje na pozici levého záložníka. V záloze pak mají Radotice oporu ve svém kapitánovi Janu Čechovi, který se stává ikonou radotického fotbalu. Jiří Houserek zase pomohl Novým Syrovicím B odpoutat se s posledního místa tabulky. Michal Šoustal z Myslbořic je zase stabilní článek, rozdílový hráč, bojovník a střelec.

 

V útoku byl pak se sedmi góly oporou Jakubova Aleš Pacas. Jasnou útočnou jistotou s instinktem zabijáka se stal jasně nejlepší střelec podzimu Ondřej Dufek autor osmnácti gólů.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 15.11.2017 12:00 do 15.01.2018 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku