SESTAVA KOLA - 3.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2017-2018

Datum kola: 27.08.2017

0

Kratonohy svedly s Týništěm vyrovnaný souboj, který byl i díky brankáři Tadeáši Javůrkovi dlouhou dobu nerozhodný. Vítěznou branku Kratonohy zaznamenaly několik minut před koncem, kdy se prosadil Jan Novotný

Fotbalisté Úpice se proti Trutnovu brzy ujali vedení, když se prosadil Jan Peterka. Hosté sice vyrovnali, Úpici se ale čtvrthodiny před koncem podařilo rozhodnout.

Sobotka potvrdila stoprocentní bilanci a Dobrušku, která je zatím bez bodu, porazila 4:1. Za třemi body nasměroval svůj tým už v deváté minutě skórující Tomáš Klečal. Na začátku druhé půle se prosadil i Tomáš Fišar, který odstartoval produktivní pasáž Sobotky.

Kobylice musely proti Tatranu Hostinné dvakrát dotahovat. I díky brance Lukáše Říhy se to nováčkovi soutěže v obou případech podařilo. Kobylice nakonec vstřelily i vítěznou branku a vyhráli 2:3.

Náchod otočil zápas s Bílou Třemešnou a i díky dvěma trefám Jana Plška zvítězil 3:2.

Roudnice přehrála Polici nad Metují 2:6. Na vysokém vítězství se hattrickem podílel Lukáš Stoszek, vítěznou branku vstřelil Jakub Šiška

Černilov předčil Nový Hradec v nasazení, a i proto slavil výhru 2:4. Dvěma góly se pod výhru podepsal Jan Hrubý

Broumov porazil dvojnásob oslabené Kunčice 5:1. Dvakrát se v zápase trefil Marek Gago

Hlasovat pro hráče můžete od 28.08.2017 11:38 do 30.08.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)