SESTAVA KOLA - 3.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2017-2018

Datum kola: 27.08.2017

0

Jaroměřský gólman Michal Ondráček se v bezgólovém zápase s Kostelcem předvedl několika důležitými zákroky. V penaltovém rozstřelu chytil tři soupeřovy penalty a tu rozhodující sám proměnil.

Náchodští šesti góly rozebrali Nové Město. Na vysoké výhře se podíleli i obránci Náchoda, Michal Moravec podporoval útočné akce svého týmu a připsal si asistenci. Ondřej Nejman vstřelil druhou branku Náchoda, která v ukázala jako vítězná. Gól a asistenci zaznamenal Jakub Vaněček

Hořice už v pátek porazily Libčany 4:1. Jiskra těžila zejména z povedeného vstupu do zápasu - už v osmé minutě vedla o dva góly. Jako první se v páté minutě prosadil Dominik Palm. Ve dvacáté třetí minutě vstřelil třetí branku Hořic Jiří Melichar, který v pozdějším průběhu hry hrozil svými úniky po pravém křídle.

Šestigólovou výhru o víkendu zaznamenal i Jičín, který porazil Vrchlabí. Na výhře se podílel dvougólový Michal Miler i aktivní Marek Kocourek, který se prosadil jednou.

Rychnov otočil skóre a zdolal Třebeš těsně 2:1. Vítěznou branku ve druhém poločase vsítil Roman Zajíček.

Červený Kostelec hlavně díky dobrému vstupu do druhé půle porazil Lázně Bělohrad 4:0. Na 2:0 na začátku druhé půle zvyšoval Ondřej Koval

Vysoká prohrávala s Chlumcem už od čtvrté minuty, díky dvěma trefám Jana Pražáka ale nakonec otočila a zvítězila 2:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 28.08.2017 11:23 do 30.08.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)