TEAMSTORE sestava roku Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , 2016-2017

Datum kola: 01.07.2017

8

Je tu sestava roku! Teď je na vás zvolit toho, komu dáte své hlasy v anketě... Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

 

Brankář Soukup: Rudná obdržela málo branek a velkou zásluhu na tom má její brankář, který nevynechal ani minutu, i když jednou nastoupil v útoku a i zde si vedl znamenitě (byl na něj penaltový zákrok).

 

Pravý obránce Strnad: tento zkušený a tvořivý hráč Rapidu Psáry normálně patří spíše mezi křídelní hráče, ale v ideální jedenáctce bych ho viděl a chtěl na tomto postu.

Střední obránce Zmeškal: kapitán Rudné po celou sezónu prokazoval vysokou výkonnost, chyběl ve šlágru proti Libčicím a bylo to hodně znát, dal i hodně branek, i když některé byly z penalt.

Střední obránce Krupička Jakub: po svém zranění našel post a dostává se do formy, kterou na jaře mnohokrát prokázal, navíc dokáže být i tvořivý a vstřelit nějaký ten gól.

Levý obránce Hájek Jiří: viděl jsem ho jen ve dvojzápase proti Štěchovicím, ale jeho rychlost a fyzička, které mu umožňují mnoho výpadů směrem dopředu, jsou obrovskou předností.

 

Pravý záložník Peroutka: nejlepší a nejslušnější hráč Holubic, silný na míči, není líný na krok, má dobrou střelu.

Střední záložník Paluka: mnoho gólů, mozek vítěze soutěže, silný na míči i v osobních soubojích.

Střední záložník Scöcs: tento hráč, když má chuť, tak nemá v této soutěži co dělat, gólový, šikovný s míčem, dostatečná rychlost a tah na branku.

Levý záložník Kaucký: velká přednost je jeho rychlost, zdá se, že tento post mu konečně sedl a na jaře dokázal spoustu svých náběhů proměnit v branky.

 

Útočník Kravcov: nebýt jeho příchodu, tak Úhonice měly obrovské starosti se záchranou, velmi rychlý, přes svoji postavu má veliký výskok a dává i góly.

Útočník Punčochář: jeden z nejlepších střelců soutěže a možná i nejlepší hráč vůbec, hodně silový, ale i fotbalový, nevadí mu rotace se středním záložníkem, poctivý i dozadu.

 

Nominaci s komentáři poslal Petr Vraštil, trenér FK Rudná
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 01.07.2017 12:00 do 13.08.2017 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
27. 7. 2017 22:57
Tak s Vaším týmem,který skončil na druhém místě a stalo ho to asi 300tisic bych se tady nechlubil. Protože lidi,kteří se pohybují ve fotbale vědí,že pokaď jste si nekoupili nějaký zapas,tak jste horko těžko něco u hráli. ;-) :-) :-) daleko lepšími goľamy jsou třeba Pečonka z Holubic, golmán Měchenic (bohužel neznám jméno) a hlavně duo Majtaník a Šídlo z Libčic..
22. 7. 2017 22:08
Lepších hráčů tu taky pár asi vidím, ale brankáře jsem letos v okrese lepšího neviděl. Díval jsem se na obdržené branky, odchytane minuty a dva zápasy Rudné jsem viděl. Náš tým, který skončil druhý, dal tomuto brankáři gól jen z penalty :-(!
14. 7. 2017 01:25
Funkcionář, Trenér, Administrátor klubu, Zpravodaj, Fotograf - FK Rudná | Středočeský | Praha - západ
Já ta pravidla nevymyslel. Stačilo kdyby někdo jiný napsal jiné hráče, tak se tam všichni které jsem nominoval já nedostali. Hlasuji ze dvou mailu a hlasy jsem dal už šesti hráčům. Ještě jsem celkem férově ó té anketě napsal na Facebook oddílům, které hodnocení mají a i všem nominovaným! Jsou tací co mi za nominaci poděkovali (Strnad, Paluka, Kaucký) a pak jsou i tací co to možná ani nečetli. Pravidla nejsou ideální, ale jsou pro všechny stejná! Jakou propagaci si jednotlivci zvolili, fakt neovlivním
14. 7. 2017 01:15
Panove, je to dost ubohe tady nekoho urazet !!! Proc se neangazujete a nedate dohromady nejakou TOP soutez ??
13. 7. 2017 17:49
Přesně tak..a hlasovat se mělo jednou pro každého hráče, a ne že si p. Vraštil založí 10 e-mailů a posila svým hráčům hlasy. ;-) :-)
13. 7. 2017 15:29
Hlavně tohle měl sestavovat někdo kdo není zainteresovaný v žádném týmu. Amen
13. 7. 2017 13:19
Máte pravdu..je to škoda,že to vyhraje hráč,který tady nemá co dělat. :-) v okrese je hodně daleko lepších hráčů a hlavně gólmanů.
10. 7. 2017 09:56
Funkcionář, Trenér, Administrátor klubu, Zpravodaj, Fotograf - FK Rudná | Středočeský | Praha - západ
Škoda, že si nedalo práci více lidí, mohlo to být třeba objektivnější (ta nominace). Ale je to zajímavý projekt ;-).

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Roztoky 8 23:5 22
2 SK Olympie Dolní Břežany 8 27:13 21
3 SK Rapid Psáry 8 46:10 20
4 SK Sokol Zlatníky 8 22:12 15
5 FK Zbuzany 1953, z.s. B 8 21:24 13
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Lukáš Kalous 15
2 Josef Gabčo 12
3 Radek Matoušek 10
4 Jakub Glanc 6
5 Milan Szöcs 6
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Venca Likeš 7 50% 0
2 PETR VRAŠTIL 5 71% 0
3 Michal Zikmund 3 42% 0
Zobrazit celou tabulku