SESTAVA KOLA - 23.kolo Jihomoravský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 24.05.2015

0

    V této soutěži se zrodilo několik jednoznačných výsledků a tak výběr hráčů do sestavy kola byl notně zúžen. Jinak, ale jejich kvalita je jistě vysoká.

  Daniel Vážan z Rajhardic nastoupil do branky po zranění v minulém zápase s Pohořelicemi. Ačkoliv neměl moc práce, chytal spolehlivě, má nulu a je v sestavě kola. Michal Nešpůrek ze Zastávky je střelec od Boha. Jeho střeleckou formu odnesl Újezd třemi zásahy. V této činnosti mu notně sekundoval i Lukáš Králík z Rajhradic. V souboji s Blížkovicemi byl nepolapitelný a i on přispěl třemi fíky k výhře svého týmu. Vojtěch Cupák z Kohoutovic byl nejlepším hráčem v zápase s Jezeřany-Maršovicemi, což ohodnotili i hráči soupeře. I jemu patří nominace do sestavy kola právem. Pohořelice se potýkají s absencí útočníky, ale Marek Suchánek projevil střeleckou vůli a svým gólem rozhodl o vítězství svého celku v Šatově. Když jsme psali o střelcích, tak nesmíme vynechat i Zdeňka Doležala s Chvalovic a jeho tři zásahy do sítě Zbýšova. Nebojte se hlasovat ani pro defenzivní hráče, kteří svoji práci na hřišti odvedli také skvěle.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.