SESTAVA KOLA - 25.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 24.05.2015

0

    Je tu pondělí a opět se otvírá šance na zajímavý rozhovor. S kým ho budete chtít číst o tom rozdněte sami. Zvolte si hráče kola!

     Stručně si představme sestavu uplynulého kola. V brance je jevišovický Vacula. Obdržel sice branku, ale spoustu šancí pochytal a udržel naděje na zisk důležitých tří bodů, což se nakonec podařilo. Filip Koryčánek řídil záchranářské boje v souboji se Znojmem. V důležitém zápase vsítil všechny branky svého týmu a naděje Dubňan na záchranu žije. Stejnou parádu tří gólu předvedl Vladimír Štěpánek, hráč Bosonoh. Jeho zásahy zastavily Bohunice v cestě za prvenstvím v soutěži. Zbyněk Michalec ze Sparty Brno a Luboš Košulič byli ústředními postavami svých celků v brněnském derby. Na hřišti oplývali aktivitou, a proto jsou v sestavě kola. Rousínovský útočník Hartl rozhodl o vítězství svého celku na půdě Novosedel dvěma góly. Nelze opomenout ani vítěznou trefu ráječského Františka Kuldana v zápase s Vojkovicemi, která přišla v 90 minutě hry. I zbývající hráči si zaslouží pozornost. Volba hráče kola může začít.

 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.