SESTAVA KOLA - 23.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 24.05.2015

0

Je tu další sestava kola (tentokrát ochuzena o hráče z odloženého utkání Loko B - Hluboká B), takže si neváheje vybrat jméno svého favorita poslat mu do středeční půlnoci hlas. A nemusí zůstat u jednoho - hlasovat je možné každou hodinu!

Michal Vrábek vychytal Nové Vsi bod v Hodějovicích skvělými zákroky.

Čtyřdvorská obranná dvojice Petr Salva a Jan Vančura se svými výkony zasloužila o to, že Čtyrák jen smolně neporazil vedoucí Olešnici, nakonec bral bod. Dalším novoveským Vrábkem v sestavě je Otto, který čelil převaze Hodějovic a obstál.

V záloze máme na výběr z dvougólového střelce atraktivního zápasu Stropnice - Mladé, Michaela Baštu, vedle něj pak působí spoluhráč Josef Holej, který přidal jeden gól a patřil mu střed hřiště. Dalším úspěšným střelcem byl pak Miroslav Němec z Nových Hradů, který nastřílel hattrick Hrdějovicím a vyřídil je tak prakticky sám. Čtveřici doplňuje borecký Kamil Krupka, který už v minulosti naší anketu vyhrál a tentokrát bude o vaše hlasy bojovat s výkonem proti Jankovu, kdy dal jediný gól svého týmu (1:1).

V útoku máme za asistenta Michala Hanzala, kterého označili Čtyřdvorští jako hráče, který jim dělal v útoku veliké problémy. Šance by vytvářel pro typického zakončovatele Aleše Nováka z Rudolfova B (střelec hattricku proti Chrášťanům) a Tomáše Bílka z Hodějovic. Ten, ač běžně stoper, dostal proti Nové Vsi šanci v útoku a počínal si zde výborně, vstřelil i jeden z nejhezčích gólů kola ránou do šibenice.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.