SESTAVA KOLA - 29.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

Datum kola: 11.06.2017

0

Zápas mezi hradeckou Slávií a Chlumcem branky během devadesáti minut nenabídl. O vítězi tak rozhodoval až penaltový rozstřel, ani v něm se ale střelci Slavie neprosadili. Gólman Ladislav Kukal totiž chytil hned dvě penalty soupeře a přispěl k dvoubodové výhře Chlumce.

Červený Kostelec porazil ofenzivní Rychnov 2:0. Vítěznou branku už ve čtrnácté minutě zaznamenal Petr Bárta.

Hořická Jiskra odehrála proti Jičínu výborný první poločas. Pavel Ruml sice neproměnil pokutový kop, své zaváhání ale odčinil nejlépe jak mohl, a vstřelil první gól Jiskry. Ten odstartoval výborný výkon Hořic. Aktivní útočník Jiří Melichar vybojoval pro svůj tým penaltu a sám jeden gól vstřelil.

Jaroměř tvrdě trestala chyby Vysoké. Obránce Matěj Petráček při výhře 5:1 zaznamenal gól a asistenci, stejný počet "kanadských bodů" má i Martin Kilevník

Dobruška zaskočila druhé Libčany a díky výhře 3:2 nadále živí naději na záchranu. Důležitou postavou dobrušské výhry byl jak střelec vítězné branky Jakub Mikušík, tak Erik Týfa, který si připsal gól a asistenci.

Nové Město odolalo drtivému náporu Cidliny, potrestalo chyby soupeře a vyhrálo 2:1. Úvodní branku zápasu zaznamenal ve druhém poločase Pavel Růžička.

Kostelec přehrál nebezpečný Broumov 2:0. Skóre zápasu otevíral vyhlášený střelec Aleš Hašek.

Sestupující Provodov se s domácími diváky rozloučil výhrou nad Lázněmi Bělohrad 2:1. Dvěma góly se do statistik zapsal nejlepší střelec soutěže - 28 gólový David Hlava.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.06.2017 10:40 do 14.06.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)