SESTAVA KOLA - 28.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 04.06.2017

0

Po remíze 1:1 zvítězil Černilov nad Trutnovem v penaltovém rozstřelu, ve kterém Lukáš Voltr chytil soupeřovu penaltu.

Úpice zdolala Sobotku 2:0. K dobrému výsledku domácí nakročili už v úvodu zápasu, kdy se prosadil Jan Kuchta

Třebechovice zvítězili na hřišti Tatranu Hostinné. Hosté byli v průběhu zápasu aktivnější a dravější. O výhře 0:3 Třebechovičtí rozhodli na začátku druhé půle, kdy se trefili dvakrát během pěti minut. Branku vstřelil i Pavel Soukup.

Duel prvního a druhého týmu tabulky přinesl remízu a penaltovou výhru Třebše. Fotbalisté Třebše ještě několik minut před koncem prohrávali, v sedmdesáté čtvrté minutě ale vyrovnal Lukáš Michal. Třebeš poté skóre dokonce otočila na svoji stranu, svým druhým gólem ale zápas do penalt poslal vrchlabský Tomáš Navrátil.

Týniště porazilo Nový Hradec 3:0. O výhře domácí rozhodli hned v prvním poločase, kdy se prosadil Radek Mládek i Martin Matoušek.

Nejgólovější zápas byl k vidění na půdě Nepolis. Tamní celek porazil Náchod vysoko 6:3. Výhře jedním gólem pomohl Tomáš Hanuš, hlavní střeleckou hvězdou byl

Hlasovat pro hráče můžete od 04.06.2017 20:45 do 07.06.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)