SESTAVA KOLA - 26.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 21.05.2017

0

Brankář Miroslav Dobřichovský byl důležitou postavou při výhře nad Nepolisy. Brankář Bílé Třemešné předvedl řadu dobrých zákroků a soupeři dovolil skórovat až v závěru zápasu. Mezi tím už ale domácí vedli o dvě branky. Bílá Třemešná se dostala do vedení už v desáté minutě, kdy se prosadil David Kubelka.

Úpice zvítězila nad Černilovem i díky vítězné brance Jana Kuchty 2:1.

Tatran Hostinné doma dokázal porazit třetí Kunčice. Vítězný gól zaznamenal v závěru poločasu Jiří Slavík, aktivitou oplýval i Roman Horák

Nový Hradec těžil v zápase s Třebechovicemi ze slepených gólů na začátku druhé půle. V rozmezí padesáté první a padesáté druhé minutě se dvakrát prosadil Gejza Bendig. Na výhře 4:2 se dvěma góly podílel i Tomáš Matějka.

Náchod zvítězil na hřišti Trutnova. Už ve druhé minutě se hosté díky Romanu Pípkovi dostali do vedení. Výhře 2:3 výrazně pomohl i dvougólový střelec Stanislav Hanel.

Třebeš se dalším vítězstvím přiblížila postupu. Výhru 3:1 nad Roudnicí pečetil ve druhém poločase Michal Kincl.

Vrchlabí udrželo svoji vítěznou sérii, přestože to na hřišti poslední Lokomotivy nemělo vůbec snadné. O jednogólové výhře rozhodli hosté až v závěru zápasu, kdy se trefil Petr Žďárský

Hlasovat pro hráče můžete od 22.05.2017 11:09 do 24.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)