SESTAVA KOLA - 21.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 12.04.2015

0

Vždy na začátku týdne, kromě pravidelné dávky reportáží a ohlasů ze zápasů Středočeského krajského přeboru, budeme také uvádět sestavu patřičného kola, ze které můžete zvolit absolutního vítěze. Kdo si zaslouží přívlastek nejlepšího hráče 21. kola? V následujících řádcích jsme po konzultování s různými členy mužstev páté nejvyšší fotbalové soutěže vybrali tuto jedenáctku: 

Jíloviště bojuje o záchranu, v Nymburce ale předvedlo velmi dobrý výkon a častěji ohrožovalo soupeřova brankáře. Petr Malý (SK Polaban Nymburk) tudíž musel být ve střehu. Za svá záda nepustil ani jeden míč a i díky němu vybojovali domácí alespoň bod. Dobříš nebyla v utkání proti Suchdolu rozhodně favoritem. O to větším překvapením je výhra týmu z Příbramska 4:1. Vojtěch Karásek (MFK Dobříš) nejenže ubránil nebezpečného útočníka Kacafírka, navíc se podílel na akci, která vedla k důležité druhé brance v síti suchdolského brankáře Míška. Jak již bylo řečeno, defenzivní činnost Polabanu Nymburk byla značně zaneprázdněna. František Farkaš (SK Polaban Nymburk) je jejím dlouholetým členem a i on má zásluhu na tom, že Siegl ani Hannachi nymburského brankáře Malého nepřekonali. Nominaci do sestavy kola si zaslouží také zkušený rejšický stoper Jaroslav Putorík (SK Rejšice). Jeho tým doslova deklasoval SK Rakovník. Nejen výtečný útok, ale i pevná obrana byla základem nejvyšší výhry tohoto kola. Na jaře se jim příliš nedaří, avšak v Berouně vybojovali velmi cenné tři body. Jakub Vrána (Tatran Rako Rakovník) odehrál, stejně jako jeho spoluhráči, velmi dobrý zápas.

 

Klecanští se ženou za záchranou, v zápase o šest bodů dokázali nejtěsnějším rozdílem přehrát Vraný. Komplikací bylo zranění brankáře Hrkala, kterého mezi třemi tyčemi musel nahradit záložník Mandík. I v tomto netradičním složení se střelecky prosadil Lukáš Smíšek (Sokol Klecany) a zpříjemnil svému týmu nadcházející týden. Mít ve svém středu rozeného špílmachra je důležité. Středopolař Jan Kočí (TJ Jíloviště) má k tomu veškeré dispozice. Ne náhodou jej označili nejlepším hráčem nejen zástupci jílovišťského týmu, ale také nymburská strana. Těžko hledat v krajském přeboru někoho, kdo má lepší střeleckou fazónu. Marek Maňas (SK Rejšice) se trefil popáté v řadě! Rakovnickému SK nasázel dokonce hattrick. Petr Kučera (Tatran Rako Rakovník) je znám jako výborný exekutor standardních situací. V Berouně se trefil z trestného kopu i z penalty a má lví podíl na důležité výhře. 

 

Petr Haas (Tatran Sedlčany) měl těžký úkol, na půdě Ostré musel nahradit výborného střelce Němce. Povedlo se mu to dokonale. Rozhodující trefou položil základní kámek k výhře na trávníku velmi těžkého soupeře. Štěpán Maryška (MFK Dobříš) je rychlostním typem útočníka, ze kterého má vrásky každá obrana. Zejména té suchdolské se o něm bude zdát hodně dlouho. Maryška se trefil třikrát a znepříjemnil soupeři z Kolínska cestu do vysněné divize. 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 13.04.2015 12:00 do 14.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.