SESTAVA KOLA - 24.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

    Máme před sebou sestavu 24 kola Krajského přeboru. Pravidelní návštěvníci našich stránek již jistě vědí, co to znamená. Dát hlas svému favoritovi a počkat si na rozhovor. 

      Tentokráte se v sestavě kola představuje premiérově brankář  Moravského Krumlova Michal Bogner, který dobrými zákroky přispěl k bezbrankové remíze s Ivančicemi. Právě z Ivančice je v sestavě další muž a to Martin Štěpanovský, spolehlivá defenzivní opora svého celku. Ovšem i další hráči si zaslouží vaši pozornost. Neúnavný technik Radim Záruba řádil hlavně v první části zápasu s Ráječkem. Lukáš Kubíček se velkou měrou podílel na debaklu Vojkovic. Dával góly, tvořil šance. To stejné lze říci i o útočníkovi Ráječka Jakubu Mičkovi. Byl to on, kdo zvedl za stavu 1:4 prapor svého týmu a nechybělo mnoho a pomohl mu k bodu. Všichni hráči v sestavě se svými výkony podíleli na úspěšných vystoupení svých celků. Nezapomeňte, že hlasování končí v úterý o půlnoci.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.