SESTAVA KOLA - 26.kolo Pražský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 16.05.2015

0

Ani tentokrát nemůže chybět sestava kola! Jak už se stalo zvykem, zastoupení týmů v elitní splečnosti Pražského přeboru je opět velmi pestré -  jednáct hráčů z osmi různých klubů vypovídá o tom, že ve 26. kole bylo k vidění mnoho skvělých týmových výkonů, z nichž bylo obtížné vybrat ty nejvýraznější individuality. Zajímavostí této sestavy je také fakt, že pouze jeden její člen se svým týmem ve víkendovém utkání nezvítězil.

Petr Jakimeczko - brankář (Admira B)

V utkání s Radotínem udržel čisté konto a pomohl tak svému k týmu k jasnému vítězství 4:0.

David Hruška - obránce (Třeboradice)

Jeho tým rozdrtil o víkendu rezervu Meteoru 5:1, k čemuž přispěl jednou brankou.

Šimon Hrazdíra - obrance (Uhelné sklady)

Druhý celek tabulky si v utkání proti Střešovicím zastřílel. K dobré defenzivní hře přidal Šimon Hrazdíra jednu branku.

Jan Špaček - obránce (Union Vršovice)

Vršovice se odvažejí bod za bezbrankovou remízu ze hřiště Hájů. Dobrým výkonem k tomu přispěl Jan Špaček, který v této sezóně nestoupil ke všem zápasům v základní sestavě.

Patrik Zolotuchin - záložník (Admira B)

Dvěma góly řídil vítězsví svého týmu 4:0 proti Radotínu.

Tomáš Pešír - záložník (Přední kopanina)

Hráč s ligovými zkušenostmi se trefil už v 1. minutě utkání na hřišti ČAFC, odkud si nakonec lídr tabulky odváží všechny body za vítězství 2:1.

David Perl - záložník (Tempo)

Jeho trefa z druhého poločasu znamenala zisk tří bodů po vítězství nad rezervou Motorletu.

Petr Viktorin - záložník (Třeboradice)

V utkání proti béčku Meteoru si připsal dvě branky.

Petr Hruška - útočník (Libuš)

Na hřiště se dostal sice až v 80. minutě, ale svou trefou v nastaveném čase vystřelil svému týmu vítězství.

Lukáš Zilvar - útočník (Uhelné sklady)

Jedným přesným zásahem přispěl k vysoké výhře svého týmu v utkání proti Střešovicím 6:2.

Eduard Formáček - útočník (Královice)

Jeho dva góly znamenaly, že si Královice odvezly ze hřiště Kolovrat všechny body.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)