SESTAVA KOLA - 8.kolo Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 01.10.2016

0

Je tu další ideální jedenáctka kola. Nezapomeňte hlasovat, právě Vaše hlasy mohou rozhodnout, kdo se stane hráčem kola.

Aleš Klinecký ( Torpedo ) - udržel čisté konto proti Mněticím.

Jakub Němec ( Rosice ) - velice jistý defenzivní výkon, hlavně v prvním poločase. Podpořený povedeným trestným kopem, po kterém padla první branka.

Jan Roubal ( Rosice ) - hráč zápasu, Rosická obrana Máteřov do šancí nepustila a on byl hlavní strůjcem, když vyhrál nespočet soubojů.

Jaroslav Faltys ( Vys. Chvojno ) - chvojenský kapitán pomohl svému týmu dvěma góly, jeden byl z penalty.

Petr Horák ( Vys. Chvojno ) - vstřelil Pardubičkám gól, který znamenal průběžné vyrovnání na 1:1.

Jan Roman ( Torpedo ) - vstřelil gól již v 5.minutě a byla to branka vítězná.

Miroslav Jozíf ( Opatovice ) - dvěma góly se podílel na devastaci Velin.

Jan Jirásek ( Býšť ) - jeho dvě důležité branky znamenaly vyrovnání a obrat proti Ostřetínu, Býšť pak mohla slavit první výhru v sezoně.

Jiří Peška ( Jaroslav ) - dvěma zásahy rozhodl o výhře v těžkém zápase proti Dražkovicím.

Tomáš Štěpánek ( Chvojenec ) - do zápasu nastoupil v poločase, kdy jeho tým prohrával 0:3. Stihl vstřelit dvě branky, na body to však nestačilo.

Michal Tomyška ( Rosice ) - při rosické marodce nastoupil po delší době v základu a byl produktivní. První gól vstřelil a druhý padl z penalty, kterou vybojoval.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.10.2016 07:50 do 05.10.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)