SESTAVA KOLA - 3.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 28.08.2016

1

Nový Hradec zvládl bezbrankový zápas s Třebší v penaltovém rozstřelu i díky brankáři Janu Šebestovi, který chytil dvě penalty domácích, a pomohl tak svému týmu k dvoubodovému zisku.

Úpice díky produktivnímu druhému poločasu zvítězila nad Bílou Třemešnou. Na výhře 4:1 se jedním gólem podílel Jan Peterka a dvougólový Ondřej Šulitka

Třebechovice těžily v zápase s Nepolisy z lepšího proměňování šancí a díky gólu Martina Bíla a dvěma trefám Dominika Dědečka zvítězily 0:5.

Trutnov si v prvním poločase proti Týništi vytvořil zásluhou jedné trefy Romana Wimmera dvougólový náskok. O ten sice domácí později přišli, přesto se jim díky dalším gólům podařilo zvítězit 5:2.

Tatran Hostinné přišel v zápase s hradeckou Lokomotivou o dvougólový náskok a ve druhém poločase dlouho prohrával 3:2. V samotném závěru hosté uhráli alespoň remízu, když se trefil střídající Tomáš Maličký

Roudnice si ve druhém poločase zápasu se Sobotkou vytvořila dvougólový náskok, na který hosté reagovali jen jednou brankou. Gól Tomáše Vlasáka byl tak při výhře 3:2 vítězným.

Náchod po prvním poločase prohrával s Kunčicemi 1:3, ve druhé půli ale domácí předvedli gólovou smršť a vyhráli 6:3. Pod vysoké vítězství se dvěma góly podepsal Jan Plšek a čtyřgólový Gidion Jimmy Peremene

První výhru v sezoně si připsalo Vrchlabí, které díky hattricku Jiřího Havránka porazilo Černilov 5:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.08.2016 13:52 do 31.08.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)