SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 18.06.2016

0

Přinášíme vám sestavu posledního kola, máte tentokrát mezi nominovanými svého favorita?

Viktor Malinovský – brankář mužstva FK Hředle opět vychytal nulu a nenechal tak Kolešovice v důležité šanci vyrovnat skóre.

Martin Pichnarčík – na hřiště přišel až v 78. minutě, ale hned v 87. minutě přinesl pro svůj tým FK Hředle vysvobození. Prosadil se na lajně přes dva obránce, aby nakonec z úhlu prostřelil Herinka.

Martin Havel – z postu stopera Olympie Rakovník, dokázal dvakrát vstřelit gól.

David Brda- útočník Jesenice, přispěl k výhře dvěma góly.

Josef Pfejfer - je nominován za návrat do sestavy po zranění a dirigování záložní řady. Navíc přihrával na gól.

Kamil Hrubý - plnil správně své povinnosti ve středu kněževeské zálohy.

Petr Čech ml. – vstřelil proti Olešné hattrick.

Jakub Vávra – postaral se o dva góly Senomat. Druhý gól padl v 93. minutě a byl rozhodující, Vávra dokázal využít chybu Lužné.

Tomáš Hink – dal dva góly. I přesto, že prohrávali 0:3, se nevzdal a snažil se průběžný výsledek dorovnat.

Ondřej Humr – útočník Lány nejdříve oveřel skóre a v 77. minutě vstřelil rozhodující gól.

Jakub Číhař – autor nejvíce branek na okrese, útočník Olympie Rakovník tentokrát nastřílel do lišanské branky pět gólů.

Hlasovat pro hráče můžete od 21.06.2016 10:37 do 22.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)