SESTAVA KOLA - 12.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2015-2016

Datum kola: 04.06.2016

0

I v 12. kole můžete v sestavě kola hlasovat pro své spoluhráče a kamarády. Hlasování probíhá do 8.6. 11:59.

Jakub Vaníček : Kuba při absenci Vládi Matuly pomohl dvorské rezervě a několika výbornými zákroky ve druhém poločase si připsal čisté konto na půdě Solnice.

Stanislav Ježek : Zkušený obránce s divizními zkušenostmi vnesl klid do zadních řad Dvora. V posledních kolech ve formě hrající Dvůr deklasoval Solnici 5:0.

Martin Školník : Defenziva Opočna podala na půdě postupujícího Náchoda kvalitní výkon. O své vítězství přišla až v závěrečných minutách

Jakub Gábor : Vedle svého zkušenějšího kolegy působil velice jistě a výrazně tak pomohl k udržení čistého konta.

Lukáš Soumar : Náchod ještě 15 minut před koncem utkání prohrával doma s Opočnem o dvě branky. V 90. minutě se však lídrovi tabulky podařilo vyrovnat a již nastavení rozhodl Lukáš o zisku tří bodů pro Náchod svoji brankou.

Robert Vágner : Ve druhém poločase během 18 minut nasázel do sítě Solnice hattrick a výrazně se tak podílel na vysokém vítězství svého týmu.

Petr Závada : Nestárnoucí matador Poříčí vstřelil dvě branky hostům z Doudleb. Velké Poříčí zvítězilo na silným soupeřem 4:2.

Matěj Kráčmer : V tom samém utkání vstřelil Matěj ve druhém poločase dvě branky a držel naděje svého týmu na bodový zisk do závěrečného hvizdu.

Michael Mňuk s Martinem Stodůlkou podali v záložní řadě Černíkovic dobrý výkon. Na v zakončení efektivnější hosty z Albrechtic to však nestačilo a Černíkovce po skvělém závěru prohrály 3:4.

David Hořínek : V 56. minutě zvyšoval vedení svého týmu již na 4:0. Po mohutném finiši domácím Černíkovic se nakonec tato branka ukázalo jako vítězná.

Hlasovat pro hráče můžete od 06.06.2016 10:25 do 08.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)