SESTAVA KOLA - 17.kolo Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

Datum kola: 10.05.2015

0

Sestava 17. kola III. třídy je složená z fotbalistů, kterým se dařilo nejvíce. Tentokát defenziva v čele s brankaři dominovala nad ofenzivou. Nejvíce zástupců v ideální jedenáctce má Vyskytná, jelikož se jí podařilo velmi nečekaně vyhrát na půdě Nového Rychnova B. Máte svého favorita? Nezapomeňte pro něj hlasovat do úterní půlnoci. Svůj hlas můžete odeslat každou hodinu.

V bráně předvedl skvělý výkon brankář budíkovské rezervy Havel, který vychytal vítězství 2:1 nad Lukavcem. Jeho spoluhráč, záložník Novák, se do sestavy také vešel. Obrana se skládá ze dvou hráčů Vyskytné - Součka a Fíly, který k obranným povinnostem přidal i krásný gól. Dařilo se také lukavskému Mařincovi a mnichovskému Vodovi. Z Mnichu figuruje v sestavě kola také středopolař Štangl. Svým výkonem zaujal Zach z Petrovic a Mareš z Nového Rychnova. Útok je složený z dvojice, která "řádila" v zápase Senožat s Petrovicemi. Senožaty vyhrály 4:1 a na vítězství se podíleli Pilát s Maděrou.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 11.05.2015 12:00 do 12.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.