SESTAVA KOLA - 9.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2015-2016

Datum kola: 14.05.2016

0

I v 9. jarním kole můžete hlasovat pro své spoluhráče a kamarády v anketě hráč kola. Své hlasy můžete zasílat do 18.5. 11:59.

Jakub Hlaváč : Brankář Albrechtic pomohl čistým kontem k velmi cennému vítězství nad Opočnem.

Tomáš Rýznar : Solnice vybojovala dva body na horké půdě Doudleb a Tomáš měl na tomto bodovém zisku velkou zásluhu.

Jakub Rorbach : V souboji rezerv mezi Dvorem Králové a Náchodem byli úspěšnější hosté, kteří si vezou vítězství s čistým kontem, kde obranu po celé utkání hrál prim mladý obránce Rorbach.

Petr Víteček : V utkání bohatém na branky snížil krátce po poločasové přestávce vedení Poříčí. Hosté si však své vedení ve zbytku utkání pohlídali a Černíkovice odešly z tohoto utkání bez bodu.

Jakub Vaněček : Dvorní nahrávač kanonýra Plška vstřelil v 57. minutě uklidnující druhou branku Náchoda na půdě Dvora Králové.

Petr Závada : Nestárnoucí kapitán Poříčí otevřel svoji brankou skóre na horké půdě Černíkovic, kde si jeho tým připsal vítězství.

Jan Kopsa : V 67. minutě otevřel skóre utkání proti Solnici. Hostům se však v závěru podařilo vyrovnat a domácí berou pouze bod.

Jiří Dobýval : Hrdina utkání v Černíkovicích, kdy minutu před koncem hrací doby rozhodl brankou o vítězství Poříčí.

Vlastimil Vlček : Největší aspirant na postup do vyšší soutěže zvládl utkání na půdě Dvora a i zásluhou přesné trefy Vlčka se přiblížil postupu.

David Hořínek : David se postaral o jedinou branku utkání a Albrechtice tímto gólem zdolaly Opočno.

Tomáš Vejprava : Již v 7. minutě dostal na hranici vápna přesnou přihrávku a střelou k tyči nedal brankáři Dvora šanci zasáhnout. Jeho Náchod zvítězil 3:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 16.05.2016 10:17 do 18.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)