SESTAVA KOLA - 18.kolo Středočeský | Mělník | III. třída , 2015-2016

Datum kola: 23.04.2016

0

V sestavě 18. kola se objevují hned tří hráči rezervy Záryb která deklasovala Chvatěruby 7:2 . Nesmí chybět ani střelec hattricku a brankář který chytil tři penalty . Hlasujte pro své favority v sestavě kola .

Luboš Michovský - Ikdyž obdržel tři branky tak v penaltovém rozstřelu svůj tým podržel a chytil hned tři penalty !
Michal Zeman - Dvakrát po sobě se tento mladý obránce dostává do sestavy kola, tentokrát pomohl k bezbrankové remíze 0:0 .
Tomáš Kochman - Střelec vyrovnávající branky v zápase proti Čechii (3:3)
Jaroslav Rybák- Tento fotbalový bouřlivák a bývalý ligový hráč ročníku 1954 ukázal ,že pořád umí hrát fotbal a pomohl Mlékojedům k remíze 0:0 .
Adam Chudoba- střelec úvodní branky zápasu proti Jeviněvsi předváděl po celý zápas kvalitní výkon !
Tomáš Gospodinov - Výstavní housle nasadil Tomáš Gospodinov brankáři Nelahovse, ale na vítěztví to nakonec nestačilo -
Jaroslav Bušínský - Střelec Záryb vstřelil hattrick a i díky němu Záryby zvítězily 7:2 !
František Kovář - Ve 20 a 26.minutě vstřelil dvě krásné branky a pomohl Kralupům k zisku jednoho bodu
Matěj Školák - Tento mladý rychlík několikrát unikl obráncům Chvatěrub , skóroval, vybojoval penaltu a nahrál na gól , to vše stihl za 63 minut na hřišti .
Jiří Krejčí- Věkem ještě dorostenec bojoval co mu síly stačily , gol z toho nakonec nebyl ,ale poctivě odváděl i obranou činost a tak nesmí chybět v naší sestavě .
Petr Popelka- Spolupráce Popelky se Školákem byla pro oko diváka velice zajímavá a tento hráč si také připsal gól a asistenci stejně jako Školák .

Hlasovat pro hráče můžete od 25.04.2016 19:31 do 27.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)