SESTAVA KOLA - 16.kolo Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 02.05.2015

0

V 16. kole padlo mnoho branek a útočící hráči se zaskvěli pěknými brankami. Nutno je však také pochválit obrany Maršovic a Radčic. Borci z řad těchto týmů si nominaci jistě zaslouží. Zašlete svůj hlas a s vítězem ankety Vám přineseme rozhovor.

Tomáš Nežádal (Maršovice)

Brankář Maršovic byl po celý zápas jistotou. Odměnou mu bylo čisté konto.

Hádek Pavel (Radčice)

Hádek nastoupil proti Kokonínu a jeho obranná činnost dlouhou dobu přiváděla hosty k šílenství. Nakonec se přeci jen podařilo hostům přivézt vítězství, ale právě Hádek jim ho velmi ztížil.

František Řehák (Radčice)

Další obránce Radčic, který dělal problémy Kokonínu. I on s zaslouží převážně za bojovnost svou nominaci.

Jakub Serbus (Maršovice)

Jakub přispěl k výhře svého týmu kvalitním výkonem. S celou obranou hostům ze Zásady téměř nic nedovolil.

Jiří Mrkvička (Maršovice)

Stejně jako Serbus byl i Mrkvička jistotou v obraně. Odměnou mu jsou tři body do tabulky.

Jan Pipek (Albrechtice)

Tento hráč nastoupil proti Držkovu a jeho přítomnost byla znát. Nejdříve srovnal utkání v 17. minutě a v 47. minutě hlavně díky jeho brance strhli Albrechtice výsledek na svou stranu a přidali další branky.

Jakub Pecháček (Albrechtice)

Záložník Albrechtic přispěl notnou dávkou k výhře svému týmu. Po celý zápas byl spolehlivý a zásoboval spoluhráče svými pasy.

Sedlák Jakub (Albrechtice)

Jakub Sedlák přispěl dvěma brankami k výhře Albrechtic. Nechybělo mnoho a zkompletoval hattrick, v cestě však stála tyč.

Vladimír Novák (Radčice)

Novák a celá bojovná záloha dělala Radčicím problémy. Vladimír však musel jít domů s hlavou skloněnou po porážce 1:2.

Michal Winkler (Kokonín)

Tradiční střelec Kokonína si připsal další branku. Byla to však branka velmi důležitá, zajistila totiž 3 body.

Jiří Kohoutek (Maršovice)

Kohoutek vsítil 2 branky Zásadě a pomohl Maršovicím k dalším bodům do tabulky.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)