SESTAVA KOLA - 24.kolo Pražský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 01.05.2015

0

Máme tu pro vás opět pravidelnou sestavu kola. Pojdme se podívat na to, kdo svým výkonem ve 24. kole Pražského přeboru vyčníval nad ostatními.

Poslední Radotín přijel o víkendu na hřiště Třeboradic, kde získal po bezbrankové remíze cenný bod. Čistým kontem na tom měl velký podíl brankář Radotína Antonín Kučera. Háje dokázaly otočit na svém hřišti zápas s Královicemi. Domácí prohrávali už 1:3, nakonec se však mohli radovat ze tří bodů. Pomohl k tomu i obránce Vojtěch Vlasák, který svým gólem vyrovnal na 3:3. Dobrý výkon podal v zápase s Radotínem obránce Třeboradic Lukáš Pechač. Nejlepší vizitkou obránce je totiž nula inkasovaných branek. To se povedlo i rezervě Admiry v zápase proti Unionu Vršovice. Z výkonů všech obránců jsme vybrali ten Petra Jackla jako nejlepší. Rezerva Meteoru nakonec remizovala na hřišti Střešovic 2:2. V druhém poločase se jí však povedlo otočit vývoj zápasu z 0:1 na 2:1. Svým gólem to zařídil záložník Martin Ptáček. Dominik Santler z Přední kopaniny pomohl jednou trefou k vítězství svého týmu na hřišti Tempa 3:0. Královický Tomáš Randa o víkendu zaznamenal dva úspěšné zasahy. Po obou se Královice ujaly vedení, přesto si z hřiště Hájí žádné body neodváží. O to se dvěma brankami přičinil záložník Hájů Michal Balík. Útočník Přední kopaniny David Průša zaznamenal v tomto kole jeden úspěšný zásah. To Zdeněk Zmeškal z Uhelných skladů se trefil hned čtyřikrát, potřeboval k tomu pouze čtrnáct minut. Hattrickem se prezentoval Ondřej Nekola, útočník Libuše tak vstřelil poloviny gólů svého týmu.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)