SESTAVA KOLA - 16.kolo Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

Datum kola: 03.05.2015

0

III. třída je v posledních kolech specifická tím, že jí chybí výrazní střelci - hráči, kteří by stříleli pravidelně branky. 16. kolo bylo výjimkou, střelecky se dařilo Lukáši Císařovi z Nového Rychnova B, Jiřímu Zamrzlovi z Velké Chyšky a Janu Šárovcovi z Budíkova B. Od toho se odvíjí i rozestavení se třemi útočníky 3-4-3. S kým byste si chtěli přečíst rozhovor? Rozhodně o tom. Hlasovat můžete každou hodinu až do úterní půlnoci.

Volba útočníků byla poměrně jasná. Tři hráči, kteří vstřelili více než branky 2 branky, byli jasnou volbou. Jedním z nich je Lukáš Císař z Nového Rychnova B. Korigoval porážku 3:5 s "béčkem" Černovic. Výborný výkon předvedl také jeho spoluhráč, brankář Radim Štásek, který vychytal vítězství nad Senožaty v poměru 2:0. Střelecký koncert předvedl také Jan Šárovec z Budíkova Jiří Zamrzla z Velké Chyšky. Nový Rychnov sehrál o víkendu 2 utkání stejně jako Černovice B nebo Velká Chyška. V pátek se totiž dohrávalo odložené 12 kolo. Dva fotbalisté černovické rezervy předvedli výborné individuální výkony - Blažej Bíro a Jiří Studený. Do ideální jedenáctky kola patří zaslouženě záložník Senožat - Josef Cibula. Stejně tak je tomu u záložníka Želiva, který vstřelil branku a přispěl velkou měrou k remíze 2:2 s Petrovicemi. Je to Lukáš Radil. Do ideální sestavy patří také obránce Filip Krpálek z Petrovic a Pavel Koukal z Mnichu.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.