SESTAVA KOLA - 12.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 07.11.2015

0

Dvanácté kolo aktuální sezóny naší soutěže je již minulostí a my pro vás máme opět ideální sestavu kola. Nyní je znovu na vás pomoci nám určit jejího vítěze!

Lukáš Němec – Brankář lídra z Dynama udržel jako jediný čisté konto na půdě soupeře a dopomohl tak k udržení vedoucí pozice. Ve svém minulém zápase si podobně vedl Třemošné.

Jakub Sluka – Obránce Bukovce byl jediný střelcem svého celku, když se hosté prosadili i o devíti.

Michal Krč – Bek Radnice vstřelil úvodní dva góly svých barev a dopomohl tak velkou měrou ke třem bodům svých barev.

Martin Král – Královský počin hráče Hrádku. První minuta, první gól a rozhodnutí veledůležitého souboje.

Jaroslav Hauer - Záložník Touškova přišel na hřiště až o druhém poločase a stihl svého soupeře počastovat dvěma góly a jednou finální přihrávkou.

Jan Černý – Fotbalista Volduch byl jediným střelcem zápasu s Kaznějovem, které tak rozhod.

Martin Beránek – Středopolař Třemošné se na půdě Radnice prosadil již v sedmé minutě, když šikovně přeloboval gólmana i protihráče před sebou.

Karel Vileta – Útočník Dobříva snížil po hodině hry na půdě vedoucího Touškova na 1:2, na body to však nakonec nestačilo.

Martin Brož – Štírek Mýta byl jediným střelcem svého týmu, když úspěšně napadal rozehrávku domácího brankáře.

Anar Aliyev – Kanonýr Nýřan zatížil konto Bukovce hattrickem za pětadvacet minut, vybojoval po svém úniku i červenou kartu.

Stanislav Schejbal – Forvard Tlučné se za poslední měsíc prosadil již osmkrát, hattrick nasázel nyní Mýtu.

Hlasovat pro hráče můžete od 09.11.2015 12:00 do 11.11.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)