SESTAVA KOLA - 11.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 17.10.2015

0

I v tomto kole můžete hlasovat pro své spoluhráče a kamarády v anketě o hráče 11. kola. Náchodské trio Poláček, Říha a Plšek se podílelo na demolici Police n. M. Otradovský vstřelil dvě branky do sítě Smiřic. Kapitán Schreiber rozhodl o výhře Hronova nad Poříčím.

David Fulka : Proti silné ofenzivě Poříčí propustil pouze jedinou branku a svým výkonem velmi pomohl k těsné výhře v důležitém utkání.

Roman Poláček : Jako kapitán dovedl Náchod za dalším vítězstvím a jeho tým si stále drží letošní neporazitelnost.

Tomáš Picha : V utkání proti Smiřicím si zaběhl na zadní tyč na dobře zahranou standardní situaci a již pro něj nebylo problém skórovat.

Pavel Schreiber : Jako správný kapitán rozhodl 3 minuty před závěrečným hvizdem o výhře Hronova.

Marek Pek : Svojí defenzivní činností pomohl k důležité výhře nad hosty z Poříčí.

Jan Koutník : Ve 21. minutě vyrovnával na 1:1, když z dorážky překonal brankáře Matulu. Na body však jeho branka v tomto utkání nestačila.

Jiří Kuneš : Otevřel skóre utkání na hřišti Hronova a hrál s velkou chutí. V 66. minutě se však nechal vyloučit a jeho tým přišel v závěru o body.

David Vitebský : Chvilku před přestávkou dostal Dvůr svojí brankou do důležitého vedení.

Jan Plšek : Potvrdil pozici nejlepšího střelce soutěže a na hřišti Police se opět dvěmi trefami zapsal do listiny střelců.

Martin Otradovský : Zkušený útočník vstřelil proti Smiřicím první a poslední branku svého týmu.

Lukáš Říha : Na demolici Police se podílel dvěmi brankami.

Hlasovat pro hráče můžete od 19.10.2015 12:00 do 21.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)