SESTAVA KOLA - 8.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 10.10.2015

0

Osmé kolo nové sezóny je již minulostí a my pro vás máme opět ideální sestavu kola. Nyní je znovu na vás pomoci nám určit jejího vítěze!

Julius Zatloukal – Čtyřiačtyřicetiletý gólman Volduch musel nastoupit k zápasu po zranění kolegy hodinu před utkáním. Sám se zdravotními problémy předvedl fantastický výkon a i přes dva inkasované góly je hvězdou zápasu.

Josef Valenta – Bek Bukovce vstřelil dvě branky ze tří svého týmu a velkou měrou se tak podepsal pod tři získané body.

Michal Šamberger – Kanonáda obránce Plas. Čtyři branky za povedené střely z hranice vápna a jasná hvězda utkání.

Daniel Vilém – Stoper Hrádku i v deseti dokázal zaútočit a vytěžit snížení v zápase na 1:2.

Jan Šlégl – Obránce Nýřan vyrovnal v derby na půdě Tlučné a poslal tak zápas do rozstřelu.

Miroslav Nemček – Záložník Dynama tvrdou ranou pod břevno zapsal vítěznou trefu utkání. Prosadil se i v minulém kole.

Marek Nachtmann – Kapitán Tlučné vystřelil dvě branky v minulém kole a jednu přidal i nyní v derby z penalty.

Václav Vrba – Fotbalista Třemošné pomohl dvěma trefami k vítězství na půdě soupeře. Vždy si šikovně zpracoval přetažený centr a umístěnou ranou zakončil.

Michal Vild – Hráč Mýta byl na hřišti pouze tři minuty a hned se prosadil a dopomohl svém týmu k zisku dvou bodu.

Jaroslav Uher – Kanonýr Kaznějova za minutu konec poslal zápas do penaltového rozstřelu. V minulém kole nastřílel hattrick.

David Rýdl – Forvard Radnice jako druhý v tomto kole nastřílel čtyři branky a sestřelil tak druhý Touškov.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.10.2015 12:00 do 14.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)