SESTAVA KOLA - 6.kolo Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 27.09.2015

0

Hlasujte pro hráče 6. kola III. třídy skupiny A! Jedinečnou možnost, kterou vám jiné webové stránky nenabízí, máte právě teď. Hlasovat můžete od pondělního poledne až do toho středečního. Jedenáctku kola vybíráme na základě rozhovorů s činovníky klubů. S vítězem vašeho hlasování pak uděláme rozhovor, který si můžete přečíst v pátek. Podívejte se, kdo byl nominován tento týden!

Do brány byl nominován Petr Ulman ze Stratova, jehož tým si přivezl z Chrástu bod za remízu 1:1. „Neskutečně nás podržel v situacích, kdy měl soupeř velké šance,“ chválil ho spoluhráč Michal Kubín.

Do obrany byl nominován Ladislav Morc ze Strak, které doma porazily Kamenné Zboží 3:0. „Zaslouží si to, jak dobře pokryl útočníky soupeře,“ řekl na jeho adresu vedoucí mužstva Tomáš Šercl. Dalším obráncem je Marek Sládek z Kostelní Lhoty B, která porazila Bobnice 3:1. „Na pozici stopera to odehrál z velkým přehledem,“ řekl předseda Kostelní Lhoty Miroslav Štok. Třetím do party obránců je Marcel Písařovič z béčka Milovic, které doma porazilo Starou Lysou 4:1. Právě Písařovič dával v obraně svému týmu klid a spolehlivě rozehrával všechny míče.

Do zálohy jsme nominovali Jana Cempírka staršího z béčka Sadské. Čtyřiapadesátiletý zkušený záložník pomohl svému týmu k výhře 12:2 dvěma zásahy. Dalším hráčem v záloze je Petr Kylar z Milovic. Ten se během čtvrthodiny podepsal pod tři góly svého týmu a především díky tomu Milovice vyhrály. Třetím záložníkem je Vlastimil Houška z béčka Semic. Právě on s kapitánskou páskou dirigoval výhru svého týmu 3:2 nad celkem Všechlap a v 74. minutě připravil rozhodující gól na 3:2. Čtvrtým do zálohy je Tomáš Uher ze Strak. „Dal gól a ještě přidal asistenci. Byl nejlepším hráčem na hřišti,“ chválil ho vedoucí mužstva Tomáš Šercl. Do sestavy kola patří i Adam Verner z Kounic. Ten na hřišti Krchleb během 34 minut nastřílel tři góly a jeho tým si nakonec odvezl výhru 5:0.

Do útoku jsme nominovali Michala Bláhu z béčka Kostelní Lhoty. „Dal gól, zařídil penaltu a celý zápas odjezdil tak jak to má být. Nevynechal žádný souboj a byl nejlepším hráčem zápasu,“ řekl předseda Kostelní Lhoty Miroslav Štok. Jedenáctku kola uzavírá Martin Hnízdo z béčka Sadské. Ten nasázel Dvorům neuvěřitelných šest gólů, které vtěsnal do 44 minut. Díky tomu se posunul do čela tabulky střelců, když má letos celkem osm zásahů.

Hlasovat pro hráče můžete od 28.09.2015 12:00 do 30.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)