SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 26.04.2015

0

Je tu druhá možnost o zvolení hráče kola. Vybraní hráči jsou shodou okolností pouze z vítězných týmů tohoto kola. Hlasovat můžete od pondělního poledne do úterní půlnoci. Ve čtvrtek zveřejníme rozhovor s vítězem.

Basík Radek (brankář - Chýnov)

V úvodu zápasu musel čelit tlaku Sezimova Ústí, kterému s vypětím všech sil odolal  a nastartoval tak svůj tým k cestě za třemi body.

Klíma Miroslav (obránce - Čtyři Dvory)

Hrál s přehledem. Bral na sebe rozehrávku. Podepsal se pod druhým gólem, když vysunul spoluhráče Příhodu, který zvýšil na 2:0.

Wohlgemuth Marek (obránce - Nová Ves/Brloh)

Z pozice obránce rozhodl nedělní dohrávku, když se dokázal prosadit po rohovém kopu. V celém zápase patřil k nejlepším hráčů.

Kordík Marcel (obránce - Dobrá Voda)

Hrál v pohodě. S obrovským klidem. Celkem vysoko vystupoval a odebíral míče. Dokonale dirigoval obranu D. Vody.

Zadražil Karel (obránce - Chýnov)

Další obránce, který měl o víkendu nabito. Vstřelil dokonce dvě branky. Obě v druhém poločase na 0:2 a 0:3!

Staněk Milan (záloha - Čtyři Dvory)

Hrál s přehledem. Držel míč a s rozmyslem rozehrával. Vstřelil vítěznou branku, když dokázal proměnit přímý kop zpoza velkého vápna.

Slípka Martin (záloha - Bavorovice)

Patřil k hlavní hnací síle v zápase v Borovanech. Podařilo se mu vstřelit branku na 0:2 a zlomit tím odpor domácích.

Vondroušek David (záloha - Slavia Č.B.)

Proměnil penaltu, která znamenala vítěznou branku utkání. Na hřišti patřil k nejlepším.

Granov Michal (útok  - Dobrá Voda)

Hattrick. Na hřišti si počínal jako profesionál a chladnokrevně uklízel míče do branky "Lokády".

Vokurka Svatopluk (útok - Bavorovice)

Těžil ze spolupráce se svými spoluhráči. Obstaral polovinu gólů svého týmu. V druhé půli dokonale zničil Borovany.

Hromádka Leoš (útok - Slavia Č.B.)

Byl podepsán pod oběma góly sešívaných. Penalta se kopala po faulu právě na něho. Na druhý gól nahrál, když vybídl k zasunutí svého spluhráče.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.04.2015 12:00 do 28.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)