SESTAVA KOLA - 22.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 19.04.2015

0

Také ve 22. kole přinášíme sestavu kola. Největšími favority v ní jsou suchdolský útočník Štěpán Kacafírek, autor čtyř branek a dobříšský šikula Filip Dort, který jednu branku sám vstřelil a na tři další nahrál. Oba dva hráči prakticky svým týmům vystříleli tři body. Činili se i další. Více info se dozvíte z následujících řádků.

Nejlepším brankářem kola byl vyhlášen Pavel Capouch ze Sedlčan. Bývalý gólman divizního Benešova si toto ocenění zaslouží zejména za druhý poločas střetnutí proti Rejšicím, kdy zmařil několik velmi dobrých příležitostí hostí, kteří jej jen jednou prostřelili. I to ale stačilo k tomu, aby stále nepoznali hořkost jarní porážky.

 

Radek Biško ze Suchdola je taktéž zkušeným hráčem, který si vyšší soutěž zahrál v Kolíně. I jeho zásluhou nebezpečná Ostrá selhala v Suchdole, kde prohrála vysoko 0:4. Mladoboleslavský odchovanec Vítek Pečínka ve službách Polabanu Nymburk vstřelil na hřišti Tatranu Sedlčany dvě branky, to si jistě nominaci do sestavy kola zaslouží. Třetím do party je Jindřich Svárovský z Dobříše. I díky jeho zásluhou totiž Dobříští přivezli výhru 4:1 z Vraného.

 

Tomáš Rouček z Hostouně je sice spíše útočník. Do nominace kola jej posunula úvodní branka v Semicích. Jeho branka načala dosud neporažený tým v domácím prostředí. Semičtí se nakonec museli Hostouni sklonit, prohráli totiž 0:2. Filip Dort je hráč ostřílený i první ligou. Jeho um notně pomáhá Dobříši, proti Vranému zkušený středopolař vstřelil gól a na další tři nahrál. Právem je tak řazen k největším hvězdám tohoto kola. Jan Kočí z Jíloviště se vešel do sestavy minulého kola a je i v této jedenáctce. Proč by ne? Vstřelil totiž dvě důležité branky proti Klecanům. Také Zdeněk Bělík z Rejšic je nadstandardním hráčem pro krajský přebor. Vytříbený technik zanechal dojem v zápase na sedlčanském pažitu. 

 

Do sestavy kola jsme vybrali rovnou tři útočníky. Michal Lesniak z Tatranu Rakovník se svým spoluhráčem Radkem Poláškem vstřelili dvě branky favorizovanému Nymburku. Zejména jejich zásluhou zůstaly Na Šamotce tři body. Štěpána Kacafírka by chtěl zřejmě každý mančaft krajského přeboru. Těžko říci, jestli se mezi ně bude řadit i Ostrá, bývalý útočník Blšan ji totiž nastřílel čtyři branky a vlastně tak zařídil výhru Suchdolu 4:0. Husarský kousek.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 20.04.2015 12:00 do 21.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.