Středočeský | Benešov | III. třída sk. A
2023-2024
-
Lešany - Krhanice 0-0-100 % 1:2 (0:1) 19.08. 17:00 -
Ostředek - Soběhrdy 0-0-100 % 5:0 (2:0) 19.08. 17:00 -
Poříčí B - Václavice 50-0-50 % 7:1 (5:1) 19.08. 17:00 -
Teplýšovice B - Čerčany 100-0-0 % 1:3 (1:2) 20.08. 17:00 -
Týnec B - Jablonná 100-0-0 % 4:1 (2:1) 20.08. 17:00 -
Zaječice - Jírovice 100-0-0 % 5:2 (2:0) 20.08. 17:00 -
Neveklov - Úročnice 0-0-100 % 1:2 (1:1) 20.08. 17:00
-
Jírovice - Lešany 100-0-0 % 5:1 (4:1) 26.08. 17:00 -
Krhanice - Teplýšovice B 100-0-0 % 2:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Ostředek - Neveklov 100-0-0 % 1:1 (0:1) 26.08. 17:00 -
Václavice - Úročnice 50-0-50 % 2:2 (0:2) 27.08. 16:00 -
Čerčany - Poříčí B 50-0-50 % 0:4 (0:1) 26.08. 17:00 -
Jablonná - Soběhrdy 100-0-0 % 1:6 (0:2) 26.08. 17:00 -
Týnec B - Zaječice 50-50-0 % 4:1 (2:1) 27.08. 17:00
-
Poříčí B - Krhanice 100-0-0 % 1:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
Ostředek - Václavice 100-0-0 % 9:0 (5:0) 02.09. 17:00 -
Lešany - Týnec B 0-0-100 % 4:1 (2:1) 02.09. 17:00 -
Úročnice - Čerčany 100-0-0 % 1:1 (0:0) 02.09. 17:00 -
Soběhrdy - Neveklov 100-0-0 % 1:4 (1:2) 03.09. 15:30 -
Zaječice - Jablonná 100-0-0 % 4:2 (3:0) 03.09. 17:00 -
Teplýšovice B - Jírovice 100-0-0 % 6:1 (1:0) 03.09. 17:00
-
Václavice - Soběhrdy 50-0-50 % 1:7 (1:3) 09.09. 17:00 -
Čerčany - Ostředek 0-0-100 % 1:4 (0:2) 09.09. 17:00 -
Jablonná - Neveklov 0-0-100 % 2:6 (0:3) 09.09. 17:00 -
Jírovice - Poříčí B 50-0-50 % 2:6 (0:1) 09.09. 17:00 -
Krhanice - Úročnice 100-0-0 % 2:2 (2:1) 09.09. 17:00 -
Zaječice - Lešany 100-0-0 % 2:4 (2:0) 10.09. 17:00 -
Týnec B - Teplýšovice B 50-0-50 % 2:0 (2:0) 10.09. 17:00
-
Poříčí B - Týnec B 50-0-50 % 8:1 (7:0) 16.09. 16:30 -
Lešany - Jablonná 100-0-0 % 5:1 (4:1) 16.09. 16:30 -
Ostředek - Krhanice 50-0-50 % 4:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Neveklov - Václavice 100-0-0 % 3:0 kont. 16.09. 16:30 -
Úročnice - Jírovice 100-0-0 % 6:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Soběhrdy - Čerčany 100-0-0 % 2:3 (1:1) 17.09. 15:30 -
Teplýšovice B - Zaječice 50-0-50 % 1:5 (1:1) 17.09. 16:30
-
Čerčany - Neveklov 100-0-0 % 4:0 (3:0) 23.09. 16:30 -
Jablonná - Václavice 100-0-0 % 2:2 (1:2) 23.09. 16:30 -
Lešany - Teplýšovice B 50-0-50 % 2:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Jírovice - Ostředek 50-0-50 % 2:10 (2:4) 23.09. 16:30 -
Krhanice - Soběhrdy 100-0-0 % 7:5 (4:2) 23.09. 16:30 -
Zaječice - Poříčí B 50-0-50 % 4:4 (4:1) 24.09. 14:00 -
Týnec B - Úročnice 50-0-50 % 2:2 (0:2) 24.09. 16:30
-
Poříčí B - Lešany 100-0-0 % 9:0 (5:0) 30.09. 16:00 -
Václavice - Čerčany 50-0-50 % 0:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Ostředek - Týnec B 50-0-50 % 7:1 (4:0) 30.09. 16:00 -
Úročnice - Zaječice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Neveklov - Krhanice 100-0-0 % 3:1 (3:0) 30.09. 16:00 -
Soběhrdy - Jírovice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 01.10. 15:30 -
Teplýšovice B - Jablonná 50-0-50 % 9:3 (9:0) 01.10. 16:00
-
Jírovice - Neveklov 50-0-50 % 1:6 (0:4) 07.10. 16:00 -
Krhanice - Václavice 50-0-50 % 7:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Jablonná - Čerčany 50-0-50 % 0:5 (0:2) 07.10. 16:00 -
Lešany - Úročnice 0-0-100 % 0:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Zaječice - Ostředek 50-0-50 % 2:7 (0:2) 08.10. 16:00 -
Teplýšovice B - Poříčí B 50-0-50 % 2:2 (1:2) 08.10. 16:00 -
Týnec B - Soběhrdy 0-0-100 % 0:4 (0:3) 08.10. 16:00
-
Poříčí B - Jablonná 100-0-0 % 7:0 (3:0) 13.10. 19:00 -
Čerčany - Krhanice 100-0-0 % 2:3 (2:1) 14.10. 15:30 -
Ostředek - Lešany 100-0-0 % 3:0 kont. 14.10. 15:30 -
Václavice - Jírovice 100-0-0 % 1:4 (0:3) 14.10. 15:30 -
Neveklov - Týnec B 100-0-0 % 5:1 (2:0) 14.10. 15:30 -
Soběhrdy - Zaječice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Úročnice - Teplýšovice B 100-0-0 % 1:2 (0:1) 15.10. 15:30
-
Lešany - Soběhrdy 0-0-100 % 0:2 (0:0) 21.10. 15:30 -
Jablonná - Krhanice 0-0-100 % 2:3 (1:0) 21.10. 15:30 -
Jírovice - Čerčany 0-0-100 % 3:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
Poříčí B - Úročnice 100-0-0 % 9:2 (5:0) 21.10. 15:30 -
Týnec B - Václavice 50-0-50 % 7:1 (3:0) 22.10. 15:30 -
Teplýšovice B - Ostředek 50-0-50 % 3:0 (3:0) 22.10. 15:30 -
Zaječice - Neveklov 50-0-50 % 2:6 (1:4) 22.10. 15:30
-
Ostředek - Poříčí B 0-0-100 % 3:4 (1:2) 28.10. 14:30 -
Čerčany - Týnec B 100-0-0 % 2:1 (2:1) 28.10. 14:30 -
Krhanice - Jírovice 100-0-0 % 9:0 (0:7) 28.10. 14:30 -
Neveklov - Lešany 100-0-0 % 5:2 (4:1) 28.10. 14:30 -
Václavice - Zaječice 0-0-100 % 3:2 (1:2) 28.10. 14:30 -
Úročnice - Jablonná 100-0-0 % 3:0 kont. 28.10. 14:30 -
Soběhrdy - Teplýšovice B 100-0-0 % 2:0 (0:0) 29.10. 14:30
-
Jírovice - Jablonná 50-0-50 % 6:4 (2:1) 04.11. 14:00 -
Úročnice - Ostředek 50-0-50 % 4:4 (2:4) 04.11. 14:00 -
Lešany - Václavice 50-0-50 % 4:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Poříčí B - Soběhrdy 50-50-0 % 7:2 (6:2) 04.11. 14:00 -
Týnec B - Krhanice 50-0-50 % 0:7 (0:5) 05.11. 14:00 -
Teplýšovice B - Neveklov 50-0-50 % 1:4 (1:2) 05.11. 14:00 -
Zaječice - Čerčany 0-0-100 % 3:2 (2:1) 05.11. 14:00
-
Jablonná - Ostředek 100-0-0 % 2:8 (1:2) 11.11. 14:00 -
Václavice - Teplýšovice B 100-0-0 % 3:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Čerčany - Lešany 0-0-100 % 11:1 (5:1) 11.11. 14:00 -
Krhanice - Zaječice 100-0-0 % 3:0 kont. 11.11. 14:00 -
Jírovice - Týnec B 100-0-0 % 4:0 (3:0) 11.11. 14:00 -
Neveklov - Poříčí B 100-0-0 % 2:4 (1:2) 11.11. 14:00 -
Soběhrdy - Úročnice 100-0-0 % 6:1 (4:0) 12.11. 14:00
-
Neveklov - Ostředek 67-0-33 % 1:2 (0:2) 23.03. 15:00 -
Lešany - Jírovice 34-33-33 % 2:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Poříčí B - Čerčany 33-0-67 % 1:2 (0:1) 24.03. 14:00 -
Úročnice - Václavice 34-33-33 % 4:1 (2:1) 23.03. 15:00 -
Soběhrdy - Jablonná 100-0-0 % 8:0 (3:0) 24.03. 15:00 -
Zaječice - Týnec B 67-0-33 % 3:3 (1:1) 24.03. 15:00 -
Teplýšovice B - Krhanice 0-33-67 % 5:1 (2:0) 24.03. 15:00
-
Čerčany - Úročnice 40-20-40 % 4:0 (2:0) 30.03. 16:30 -
Jablonná - Zaječice 40-0-60 % 1:1 (1:0) 30.03. 16:30 -
Neveklov - Soběhrdy 20-40-40 % 3:2 (2:1) 30.03. 16:30 -
Václavice - Ostředek 40-0-60 % 0:9 (0:5) 30.03. 16:30 -
Krhanice - Poříčí B 40-20-40 % 2:7 (1:4) 30.03. 16:30 -
Jírovice - Teplýšovice B 60-20-20 % 3:2 (1:0) 30.03. 16:30 -
Týnec B - Lešany 80-0-20 % 3:0 (2:0) 31.03. 16:30
-
Poříčí B - Jírovice 50-50-0 % 10:0 (4:0) 07.04. 14:00 -
Neveklov - Jablonná 50-50-0 % 8:1 (2:1) 06.04. 16:30 -
Lešany - Zaječice 100-0-0 % 7:1 (4:1) 06.04. 16:30 -
Ostředek - Čerčany 0-0-100 % 3:3 (1:1) 06.04. 16:30 -
Úročnice - Krhanice 100-0-0 % 3:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Soběhrdy - Václavice 100-0-0 % 3:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Teplýšovice B - Týnec B 50-50-0 % 7:1 (2:0) 07.04. 16:30
-
Čerčany - Soběhrdy 50-0-50 % 3:4 (1:2) 13.04. 17:00 -
Jablonná - Lešany 50-0-50 % 2:2 (0:1) 13.04. 17:00 -
Václavice - Neveklov 0-0-100 % 2:4 (0:2) 13.04. 17:00 -
Jírovice - Úročnice 50-0-50 % 0:2 (0:0) 13.04. 17:00 -
Krhanice - Ostředek 50-0-50 % 1:4 (0:3) 13.04. 17:00 -
Zaječice - Teplýšovice B 50-0-50 % 3:3 (1:2) 14.04. 17:00 -
Týnec B - Poříčí B 0-0-100 % 0:3 (0:1) 14.04. 17:00
-
Čerčany - Václavice -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Jablonná - Teplýšovice B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Lešany - Poříčí B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Jírovice - Soběhrdy -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Krhanice - Neveklov -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Zaječice - Úročnice -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Týnec B - Ostředek -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Poříčí B - Teplýšovice B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Václavice - Krhanice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Ostředek - Zaječice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Čerčany - Jablonná -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Neveklov - Jírovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Úročnice - Lešany -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Soběhrdy - Týnec B -:- (-:-) 05.05. 15:30
-
Jírovice - Václavice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Krhanice - Čerčany -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Jablonná - Poříčí B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Lešany - Ostředek -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Zaječice - Soběhrdy -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Teplýšovice B - Úročnice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Týnec B - Neveklov -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Čerčany - Jírovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Ostředek - Teplýšovice B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Krhanice - Jablonná -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Neveklov - Zaječice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Václavice - Týnec B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Úročnice - Poříčí B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Soběhrdy - Lešany -:- (-:-) 19.05. 15:30
-
Jírovice - Krhanice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Jablonná - Úročnice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Lešany - Neveklov -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Poříčí B - Ostředek -:- (-:-) 26.05. 14:00 -
Týnec B - Čerčany -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Zaječice - Václavice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Teplýšovice B - Soběhrdy -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Čerčany - Teplýšovice B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Jablonná - Týnec B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Krhanice - Lešany -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Václavice - Poříčí B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Jírovice - Zaječice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Úročnice - Neveklov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Soběhrdy - Ostředek -:- (-:-) 02.06. 15:30
-
Lešany - Čerčany -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Ostředek - Jablonná -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Poříčí B - Neveklov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Úročnice - Soběhrdy -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Zaječice - Krhanice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Týnec B - Jírovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Teplýšovice B - Václavice -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Jablonná - Jírovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Ostředek - Úročnice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Čerčany - Zaječice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Krhanice - Týnec B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Václavice - Lešany -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Neveklov - Teplýšovice B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Soběhrdy - Poříčí B -:- (-:-) 16.06. 15:30
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Posázavan Poříčí n. S. B | 17 | 93:25 | 41 |
2 | Ostředek | 17 | 83:25 | 39 |
3 | Neveklov | 17 | 62:29 | 37 |
4 | Soběhrdy | 17 | 58:36 | 33 |
5 | Krhanice | 17 | 53:41 | 31 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | László Sztánkovics | 27 |
2 | Jiří Moulík | 23 |
3 | Filip Vlček | 19 |
4 | Jakub Greš | 14 |
5 | Jakub Bartík | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 62 | 63,3% | 1 |
2 | Radek Hruška | 27 | 38,6% | 0 |
3 | Venca Likeš | 15 | 42,9% | 0 |
4 | Jaromír Bělunek | 7 | 50,0% | 0 |
5 | Miroslav Liška | 6 | 42,9% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 11:07 12.4.2024 Tip: výhra hostů Úročnice J. Klik 11:07 12.4.2024 Tip: výhra hostů Ostředek J. Klik 11:07 12.4.2024 Tip: výhra hostů Teplýšovice J. Klik 11:07 12.4.2024 Tip: výhra hostů Poříčí J. Klik 11:07 12.4.2024 Tip: výhra domácích Čerčany