Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A
2023-2024
-
Toušeň - Větrušice 50-0-50 % 2:1 (0:1) 26.08. 10:15 -
Vodochody - Líbeznice B 50-0-50 % 0:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Brázdim - Hovorčovice 50-0-50 % 1:4 (1:3) 27.08. 17:00 -
Řež - Záryby B 100-0-0 % 7:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Čelákovice - Škvorec B 50-50-0 % zrušen -
Záluží - Nova Ves 0-0-100 % 1:1 (1:0) 26.08. 14:00
-
Záryby B - Toušeň 0-0-100 % 3:3 (0:1) 03.09. 14:00 -
Větrušice - Vodochody 100-0-0 % 3:1 (1:0) 03.09. 17:00 -
Hovorčovice - Řež 100-0-0 % 5:1 (4:1) 03.09. 17:00 -
Nehvizdy B - Čelákovice 0-0-100 % zrušen -
Nova Ves - Brázdim 100-0-0 % 1:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Škvorec B - Záluží 100-0-0 % 7:1 (4:0) 02.09. 17:00
-
Toušeň - Hovorčovice 0-0-100 % 2:3 (0:1) 10.09. 17:00 -
Líbeznice B - Větrušice 100-0-0 % 0:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Vodochody - Záryby B 100-0-0 % 2:3 (2:1) 10.09. 17:00 -
Řež - Nova Ves 100-0-0 % 4:6 (2:1) 10.09. 17:00 -
Brázdim - Škvorec B 0-0-100 % 2:3 (2:3) 10.09. 17:00 -
Záluží - Nehvizdy B 0-0-100 % 1:2 (0:1) 09.09. 17:00
-
Škvorec B - Řež 50-0-50 % 5:3 (4:2) 16.09. 16:30 -
Záryby B - Líbeznice B 50-0-50 % 3:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Nehvizdy B - Brázdim 50-0-50 % 1:5 (1:4) 17.09. 16:30 -
Hovorčovice - Vodochody 100-0-0 % 7:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Nova Ves - Toušeň 100-0-0 % 3:2 (1:0) 17.09. 16:30 -
Čelákovice - Záluží 100-0-0 % zrušen
-
Toušeň - Škvorec B 100-0-0 % 1:5 (0:4) 23.09. 10:15 -
Líbeznice B - Hovorčovice 100-0-0 % 8:3 (3:1) 23.09. 16:30 -
Vodochody - Nova Ves 50-0-50 % 2:5 (1:3) 24.09. 16:30 -
Brázdim - Čelákovice 0-50-50 % zrušen -
Větrušice - Záryby B 50-0-50 % 2:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Řež - Nehvizdy B 100-0-0 % 4:3 (2:0) 24.09. 14:00
-
Škvorec B - Vodochody 50-0-50 % 5:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Nova Ves - Líbeznice B 100-0-0 % 7:1 (0:1) 01.10. 16:00 -
Čelákovice - Řež 50-0-50 % zrušen -
Hovorčovice - Větrušice 50-0-50 % 0:6 (0:1) 01.10. 16:00 -
Nehvizdy B - Toušeň 50-0-50 % 3:1 (1:1) 01.10. 16:00 -
Záluží - Brázdim 50-50-0 % 1:6 (1:2) 30.09. 16:00
-
Toušeň - Čelákovice 50-0-50 % zrušen -
Líbeznice B - Škvorec B 50-0-50 % 3:5 (0:2) 07.10. 16:00 -
Záryby B - Hovorčovice 0-0-100 % 3:2 (2:2) 08.10. 16:00 -
Větrušice - Nova Ves 100-0-0 % 2:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Vodochody - Nehvizdy B 0-50-50 % 3:5 (1:3) 08.10. 16:00 -
Řež - Záluží 100-0-0 % 5:1 (1:1) 08.10. 16:00
-
Škvorec B - Větrušice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 14.10. 15:30 -
Nova Ves - Záryby B 100-0-0 % 3:4 (0:2) 15.10. 15:30 -
Brázdim - Řež 0-100-0 % 5:4 (2:1) 15.10. 15:30 -
Čelákovice - Vodochody 100-0-0 % zrušen -
Nehvizdy B - Líbeznice B 100-0-0 % 5:1 (4:1) 15.10. 15:30 -
Záluží - Toušeň 0-0-100 % 3:3 (3:1) 14.10. 15:30
-
Toušeň - Brázdim 100-0-0 % 2:5 (1:1) 21.10. 10:15 -
Líbeznice B - Čelákovice 50-0-50 % zrušen -
Záryby B - Škvorec B 50-0-50 % 3:4 (2:3) 22.10. 15:30 -
Větrušice - Nehvizdy B 100-0-0 % 7:0 (4:0) 22.10. 15:30 -
Hovorčovice - Nova Ves 100-0-0 % 2:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Vodochody - Záluží 100-0-0 % 0:3 (0:2) 22.10. 15:30
-
Škvorec B - Hovorčovice 100-0-0 % 5:2 (3:1) 28.10. 14:00 -
Brázdim - Vodochody 100-0-0 % 1:0 (0:0) 29.10. 14:00 -
Nehvizdy B - Záryby B 100-0-0 % 3:4 (2:3) 29.10. 14:00 -
Čelákovice - Větrušice 0-0-100 % zrušen -
Řež - Toušeň 100-0-0 % 7:1 (3:0) 29.10. 14:00 -
Záluží - Líbeznice B 0-100-0 % 6:2 (2:0) 28.10. 14:00
-
Líbeznice B - Brázdim 50-0-50 % 3:3 (2:1) 04.11. 14:00 -
Záryby B - Čelákovice 100-0-0 % zrušen -
Hovorčovice - Nehvizdy B 50-50-0 % 5:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Vodochody - Řež 50-0-50 % 2:7 (0:3) 05.11. 14:00 -
Nova Ves - Škvorec B 0-0-100 % 5:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Větrušice - Záluží 100-0-0 % 5:0 (2:0) 05.11. 14:00
-
Toušeň - Vodochody 100-0-0 % 3:4 (2:1) 11.11. 10:15 -
Brázdim - Větrušice 0-0-100 % 2:2 (2:1) 12.11. 14:00 -
Čelákovice - Hovorčovice 0-0-100 % zrušen -
Řež - Líbeznice B 100-0-0 % 7:1 (3:0) 12.11. 14:00 -
Nehvizdy B - Nova Ves 0-0-100 % 1:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Záluží - Záryby B 0-0-100 % 2:3 (2:2) 25.11. 13:30
-
Škvorec B - Čelákovice 33-0-67 % zrušen -
Líbeznice B - Vodochody 67-0-33 % 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Nova Ves - Záluží 100-0-0 % 4:3 (2:3) 24.03. 15:00 -
Hovorčovice - Brázdim 67-33-0 % 2:4 (1:2) 24.03. 15:00 -
Záryby B - Řež 67-0-33 % 3:4 (1:2) 23.03. 15:00 -
Větrušice - Toušeň 67-33-0 % 2:2 (2:0) 24.03. 15:00
-
Toušeň - Záryby B 34-33-33 % 3:0 (3:0) 29.03. 10:15 -
Záluží - Škvorec B 33-0-67 % 2:2 (1:1) 30.03. 15:00 -
Vodochody - Větrušice 67-0-33 % 0:2 (0:1) 31.03. 15:00 -
Řež - Hovorčovice 100-0-0 % 5:3 (3:2) 31.03. 15:00 -
Brázdim - Nova Ves 33-0-67 % 2:5 (2:2) 31.03. 15:00 -
Čelákovice - Nehvizdy B 100-0-0 % zrušen
-
Škvorec B - Brázdim 50-50-0 % 3:1 (1:0) 06.04. 16:30 -
Nehvizdy B - Záluží 50-50-0 % 0:6 (0:4) 07.04. 16:30 -
Nova Ves - Řež 100-0-0 % 5:3 (1:1) 07.04. 16:30 -
Hovorčovice - Toušeň 100-0-0 % 2:2 (0:1) 07.04. 16:30 -
Záryby B - Vodochody 50-0-50 % 2:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
Větrušice - Líbeznice B 100-0-0 % 3:1 (1:0) 07.04. 16:30
-
Toušeň - Nova Ves 0-0-100 % 5:5 (1:2) 13.04. 10:15 -
Líbeznice B - Záryby B 33-0-67 % 1:0 (0:0) 13.04. 16:30 -
Záluží - Čelákovice 34-33-33 % zrušen -
Vodochody - Hovorčovice 0-0-100 % 3:4 (0:3) 14.04. 16:30 -
Řež - Škvorec B 33-0-67 % 1:4 (1:1) 14.04. 16:30 -
Brázdim - Nehvizdy B 67-0-33 % 3:3 (2:2) 14.04. 16:30
-
Škvorec B - Toušeň 67-0-33 % 9:1 (4:0) 20.04. 17:00 -
Čelákovice - Brázdim 0-0-0 % zrušen -
Nehvizdy B - Řež 33-0-67 % 4:5 (4:2) 21.04. 17:00 -
Nova Ves - Vodochody 100-0-0 % 7:2 (6:0) 21.04. 17:00 -
Hovorčovice - Líbeznice B 67-0-33 % 1:2 (1:1) 21.04. 17:00 -
Záryby B - Větrušice 34-33-33 % 3:1 (1:1) 20.04. 17:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Škvorec B | 15 | 59:29 | 37 |
2 | TJ Sokol Nová Ves | 16 | 58:35 | 30 |
3 | Řež | 16 | 69:48 | 30 |
4 | Větrušice | 15 | 38:17 | 29 |
5 | TJ Sokol Záryby B | 16 | 40:40 | 28 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Adam Krmela | 22 |
2 | Jan Procházka | 20 |
3 | Ondřej Marek | 17 |
4 | Jan Farkáš | 13 |
5 | Pavel Kraus | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 39 | 55,7% | 0 |
2 | Radek Hruška | 28 | 47,5% | 0 |
3 | Venca Likeš | 12 | 41,4% | 0 |
4 | Miroslav Liška | 8 | 47,1% | 0 |
5 | Jaromír Bělunek | 8 | 44,4% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 15:00 25.4.2024 Tip: výhra domácích Toušeň M. Liška 15:00 25.4.2024 Tip: výhra hostů Nova Ves M. Liška 15:00 25.4.2024 Tip: výhra domácích Větrušice M. Liška 15:00 25.4.2024 Tip: výhra hostů Škvorec M. Liška 15:00 25.4.2024 Tip: remíza Brázdim - Záluží