Olomoucký | 1.B třída sk. B
2023-2024
-
Hněvotín - Olšany 100-0-0 % 6:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Chomoutov - Lutín 100-0-0 % 6:0 (4:0) 12.08. 17:00 -
Lužice - Velký Týnec 67-0-33 % 3:3 (2:3) 12.08. 17:00 -
Černovír - Kožušany 34-33-33 % 3:0 (1:0) 13.08. 10:00 -
Doloplazy - Haná Prostějov 67-0-33 % 10:0 (4:0) 13.08. 17:00 -
Vicov - Haňovice 67-33-0 % 2:1 (2:1) 13.08. 17:00 -
Sokol Pňovice - Mor. Beroun 67-0-33 % 6:0 (2:0) 13.08. 17:00
-
Mor. Beroun - Černovír 33-0-67 % 3:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Lutín - Doloplazy 0-0-100 % 1:0 (0:0) 20.08. 16:30 -
Haná Prostějov - Lužice 0-33-67 % 3:1 (1:1) 19.08. 16:30 -
Haňovice - Sokol Pňovice 33-0-67 % 1:2 (0:0) 20.08. 16:30 -
Olšany - Vicov 33-0-67 % 2:2 (1:0) 19.08. 16:30 -
Velký Týnec - Hněvotín 33-0-67 % 2:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Kožušany - Chomoutov 0-33-67 % 1:1 (1:1) 20.08. 16:30
-
Lužice - Lutín 67-0-33 % 0:1 (0:1) 26.08. 16:30 -
Hněvotín - Haná Prostějov 67-0-33 % 3:2 (1:0) 26.08. 16:30 -
Černovír - Chomoutov 67-0-33 % 4:2 (1:1) 27.08. 10:00 -
Haňovice - Mor. Beroun 33-0-67 % 4:1 (3:0) 27.08. 16:30 -
Doloplazy - Kožušany 100-0-0 % 1:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Vicov - Velký Týnec 67-0-33 % 1:1 (0:0) 27.08. 16:30 -
Sokol Pňovice - Olšany 100-0-0 % 4:0 (2:0) 27.08. 16:30
-
Chomoutov - Doloplazy 0-50-50 % 2:4 (2:0) 01.09. 18:00 -
Velký Týnec - Sokol Pňovice 0-0-100 % 3:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Olšany - Mor. Beroun 50-0-50 % 1:4 (1:1) 02.09. 16:00 -
Lutín - Hněvotín 0-100-0 % 1:1 (1:0) 03.09. 16:00 -
Haňovice - Černovír 100-0-0 % 1:2 (0:1) 03.09. 16:00 -
Haná Prostějov - Vicov 100-0-0 % 1:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Kožušany - Lužice 100-0-0 % 4:3 (3:0) 03.09. 16:00
-
Lužice - Chomoutov 50-0-50 % 1:2 (1:0) 09.09. 16:00 -
Hněvotín - Kožušany 50-50-0 % 0:5 (0:2) 09.09. 16:00 -
Mor. Beroun - Velký Týnec 50-0-50 % 0:1 (0:0) 09.09. 16:00 -
Černovír - Doloplazy 100-0-0 % 1:0 (0:0) 10.09. 10:00 -
Haňovice - Olšany 100-0-0 % 1:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Vicov - Lutín 50-50-0 % 1:3 (1:0) 10.09. 16:00 -
Sokol Pňovice - Haná Prostějov 100-0-0 % 5:3 (3:1) 10.09. 16:00
-
Chomoutov - Hněvotín 100-0-0 % 1:2 (1:1) 16.09. 16:00 -
Velký Týnec - Haňovice 100-0-0 % 9:0 (6:0) 17.09. 15:30 -
Doloplazy - Lužice 100-0-0 % 2:2 (2:0) 17.09. 15:30 -
Olšany - Černovír 0-0-100 % 1:1 (0:0) 16.09. 15:30 -
Haná Prostějov - Mor. Beroun 50-0-50 % 3:2 (2:0) 16.09. 15:30 -
Lutín - Sokol Pňovice 0-0-100 % 0:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
Kožušany - Vicov 100-0-0 % 2:1 (1:0) 17.09. 15:30
-
Mor. Beroun - Lutín 100-0-0 % 3:4 (3:2) 23.09. 15:30 -
Hněvotín - Doloplazy 100-0-0 % 1:6 (0:2) 23.09. 15:30 -
Černovír - Lužice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 24.09. 10:00 -
Olšany - Velký Týnec 0-0-100 % 1:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Sokol Pňovice - Kožušany 100-0-0 % 1:2 (0:1) 24.09. 15:30 -
Vicov - Chomoutov 100-0-0 % 4:3 (2:2) 24.09. 15:30 -
Haňovice - Haná Prostějov 0-0-100 % 4:3 (2:0) 24.09. 15:30
-
Lužice - Hněvotín 34-33-33 % 5:0 (2:0) 30.09. 15:00 -
Chomoutov - Sokol Pňovice 33-0-67 % 2:0 (1:0) 30.09. 15:30 -
Velký Týnec - Černovír 67-0-33 % 3:1 (0:0) 01.10. 15:00 -
Doloplazy - Vicov 67-0-33 % 3:1 (1:1) 01.10. 15:00 -
Haná Prostějov - Olšany 100-0-0 % 1:4 (0:3) 30.09. 15:00 -
Lutín - Haňovice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Kožušany - Mor. Beroun 67-0-33 % 5:3 (3:1) 01.10. 15:00
-
Mor. Beroun - Chomoutov 100-0-0 % 1:6 (0:1) 07.10. 15:00 -
Černovír - Hněvotín 100-0-0 % 1:1 (1:1) 08.10. 10:00 -
Haňovice - Kožušany 0-0-100 % 0:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Velký Týnec - Haná Prostějov 100-0-0 % 3:6 (1:3) 08.10. 15:00 -
Vicov - Lužice 0-0-100 % 1:7 (1:2) 08.10. 15:00 -
Sokol Pňovice - Doloplazy 100-0-0 % 0:2 (0:0) 08.10. 15:00 -
Olšany - Lutín 0-100-0 % 1:0 (1:0) 07.10. 15:00
-
Chomoutov - Haňovice 0-0-0 % 3:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Hněvotín - Vicov 0-0-0 % 2:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Lužice - Sokol Pňovice 0-0-0 % 0:3 (0:3) 14.10. 15:00 -
Kožušany - Olšany 0-0-0 % 2:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Lutín - Velký Týnec 0-0-0 % 0:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Haná Prostějov - Černovír 0-0-0 % 2:2 (1:1) 14.10. 15:00 -
Doloplazy - Mor. Beroun 0-0-0 % 7:2 (4:0) 15.10. 15:00
-
Mor. Beroun - Lužice 100-0-0 % 4:3 (3:2) 21.10. 14:30 -
Černovír - Vicov 100-0-0 % 9:2 (3:1) 22.10. 10:00 -
Haňovice - Doloplazy 33-0-67 % 2:4 (1:3) 22.10. 14:30 -
Haná Prostějov - Lutín 67-0-33 % 2:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
Velký Týnec - Kožušany 67-0-33 % 2:6 (1:5) 22.10. 14:30 -
Olšany - Chomoutov 34-33-33 % 2:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Sokol Pňovice - Hněvotín 67-33-0 % 1:1 (1:1) 22.10. 14:30
-
Chomoutov - Velký Týnec 67-0-33 % 2:5 (1:2) 28.10. 14:30 -
Hněvotín - Mor. Beroun 67-0-33 % 2:1 (0:1) 28.10. 14:30 -
Lužice - Haňovice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Kožušany - Haná Prostějov 100-0-0 % 2:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Lutín - Černovír 33-0-67 % 0:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Doloplazy - Olšany 100-0-0 % 2:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Vicov - Sokol Pňovice 0-0-100 % 1:0 (1:0) 29.10. 14:30
-
Mor. Beroun - Vicov 100-0-0 % 3:6 (0:3) 04.11. 14:00 -
Lutín - Kožušany 0-0-100 % 0:3 (0:0) 05.11. 14:00 -
Haňovice - Hněvotín 50-0-50 % 1:4 (0:3) 05.11. 14:00 -
Haná Prostějov - Chomoutov 100-0-0 % 3:3 (2:2) 05.11. 15:00 -
Velký Týnec - Doloplazy 100-0-0 % 6:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Olšany - Lužice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Sokol Pňovice - Černovír 0-0-100 % 0:4 (0:2) 05.11. 14:00
-
Hněvotín - Haňovice 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Chomoutov - Haná Prostějov 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Lužice - Olšany 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Černovír - Sokol Pňovice 100-0-0 % 24.03. 10:00 -
Doloplazy - Velký Týnec 0-0-100 % 24.03. 15:00 -
Vicov - Mor. Beroun 100-0-0 % 24.03. 15:00 -
Kožušany - Lutín 100-0-0 % 24.03. 15:00
-
Kožušany - Černovír 100-0-0 % 31.03. 15:00 -
Olšany - Hněvotín 100-0-0 % 30.03. 15:00 -
Velký Týnec - Lužice 100-0-0 % 31.03. 15:00 -
Haná Prostějov - Doloplazy 0-0-100 % 30.03. 15:00 -
Haňovice - Vicov 100-0-0 % 31.03. 15:00 -
Mor. Beroun - Sokol Pňovice 100-0-0 % 30.03. 15:00 -
Lutín - Chomoutov 100-0-0 % 31.03. 15:00
-
Hněvotín - Velký Týnec -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Černovír - Mor. Beroun -:- (-:-) 07.04. 10:00 -
Chomoutov - Kožušany -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Doloplazy - Lutín -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Vicov - Olšany -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Sokol Pňovice - Haňovice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Lužice - Haná Prostějov -:- (-:-) 06.04. 15:30
-
Kožušany - Doloplazy -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Olšany - Sokol Pňovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Chomoutov - Černovír -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Velký Týnec - Vicov -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Haná Prostějov - Hněvotín -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Mor. Beroun - Haňovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Lutín - Lužice -:- (-:-) 14.04. 15:30
-
Mor. Beroun - Olšany -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Hněvotín - Lutín -:- (-:-) 20.04. 10:00 -
Černovír - Haňovice -:- (-:-) 21.04. 10:00 -
Doloplazy - Chomoutov -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Vicov - Haná Prostějov -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Lužice - Kožušany -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Sokol Pňovice - Velký Týnec -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Kožušany - Hněvotín -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Olšany - Haňovice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Doloplazy - Černovír -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Chomoutov - Lužice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Velký Týnec - Mor. Beroun -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Lutín - Vicov -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Haná Prostějov - Sokol Pňovice -:- (-:-) 28.04. 16:00
-
Hněvotín - Chomoutov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Mor. Beroun - Haná Prostějov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Černovír - Olšany -:- (-:-) 05.05. 10:00 -
Haňovice - Velký Týnec -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Vicov - Kožušany -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Sokol Pňovice - Lutín -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Lužice - Doloplazy -:- (-:-) 04.05. 16:30
-
Lužice - Černovír -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Kožušany - Sokol Pňovice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Velký Týnec - Olšany -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Chomoutov - Vicov -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Doloplazy - Hněvotín -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Haná Prostějov - Haňovice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Lutín - Mor. Beroun -:- (-:-) 12.05. 16:30
-
Mor. Beroun - Kožušany -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Hněvotín - Lužice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Haňovice - Lutín -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Černovír - Velký Týnec -:- (-:-) 19.05. 10:00 -
Sokol Pňovice - Chomoutov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Vicov - Doloplazy -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Olšany - Haná Prostějov -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Doloplazy - Sokol Pňovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Chomoutov - Mor. Beroun -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Hněvotín - Černovír -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Lutín - Olšany -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Haná Prostějov - Velký Týnec -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kožušany - Haňovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Lužice - Vicov -:- (-:-) 25.05. 17:00
-
Mor. Beroun - Doloplazy -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Černovír - Haná Prostějov -:- (-:-) 02.06. 10:00 -
Haňovice - Chomoutov -:- (-:-) 02.06. 17:30 -
Olšany - Kožušany -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Velký Týnec - Lutín -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Vicov - Hněvotín -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Sokol Pňovice - Lužice -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Vicov - Černovír -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Doloplazy - Haňovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Chomoutov - Olšany -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Hněvotín - Sokol Pňovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Lutín - Haná Prostějov -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Lužice - Mor. Beroun -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Kožušany - Velký Týnec -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Haná Prostějov - Kožušany -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Mor. Beroun - Hněvotín -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Haňovice - Lužice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Černovír - Lutín -:- (-:-) 16.06. 10:00 -
Velký Týnec - Chomoutov -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Olšany - Doloplazy -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Sokol Pňovice - Vicov -:- (-:-) 16.06. 17:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Sokol Kožušany | 13 | 36:16 | 34 |
2 | TJ Slovan Černovír | 13 | 34:15 | 27 |
3 | Sokol Velký Týnec | 13 | 39:21 | 25 |
4 | TJ Sokol Doloplazy | 13 | 41:21 | 25 |
5 | FC Hněvotín | 13 | 23:28 | 21 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Martin Thomas | 17 |
2 | Patrik Gábor | 16 |
3 | David Lacman | 15 |
4 | Jakub Zachar | 13 |
5 | Maxmilián Mazur | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Josef Paulovič | 38 | 45,2% | 0 |
2 | Radim Mudrik | 17 | 60,7% | 0 |
3 | Jiří Klik | 11 | 39,3% | 0 |
4 | Radek Hruška | 11 | 52,4% | 0 |
5 | Venca Likeš | 9 | 42,9% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 12:47 1.3.2024 Tip: výhra domácích Kožušany V. Likeš 12:47 1.3.2024 Tip: výhra domácích Olšany V. Likeš 12:47 1.3.2024 Tip: výhra domácích Velký Týnec V. Likeš 12:47 1.3.2024 Tip: výhra hostů Doloplazy V. Likeš 12:47 1.3.2024 Tip: výhra domácích Haňovice