Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
2023-2024
-
Božice B - Vlasatice 75-0-25 % 2:3 (1:2) 12.08. 17:00 -
Troskotovice - Suchohrdly 25-0-75 % 2:4 (1:3) 13.08. 17:00 -
Hostěradice - Hrušovany 75-0-25 % 1:7 (1:1) 13.08. 17:00 -
Jezeřany - Miroslav B 25-0-75 % 7:0 (4:0) 13.08. 17:00 -
Vedrovice - Dobřínsko 100-0-0 % 2:7 (0:3) 13.08. 17:00 -
Jamolice - Litobratřice 50-50-0 % 2:5 (0:2) 12.08. 11:00
-
Litobratřice - Hostěradice 67-0-33 % 1:3 (0:2) 19.08. 17:00 -
Božice B - Hrušovany 0-0-100 % 1:4 (0:1) 19.08. 17:00 -
Olbramovice - Jamolice 100-0-0 % 10:0 (5:0) 20.08. 17:00 -
Miroslav B - Troskotovice 67-0-33 % 3:5 (1:1) 20.08. 14:00 -
Dobřínsko - Jezeřany 100-0-0 % 2:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Vlasatice - Vedrovice 67-0-33 % 3:2 (0:2) 20.08. 17:00
-
Božice B - Litobratřice 0-25-75 % 2:2 (1:2) 26.08. 17:00 -
Troskotovice - Dobřínsko 25-0-75 % 1:3 (0:1) 27.08. 14:00 -
Vedrovice - Hrušovany 25-0-75 % 1:3 (0:0) 27.08. 17:00 -
Jamolice - Hostěradice 25-0-75 % 1:3 (0:2) 27.08. 17:00 -
Jezeřany - Vlasatice 75-0-25 % 2:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Olbramovice - Suchohrdly 100-0-0 % 7:0 (4:0) 27.08. 17:00
-
Litobratřice - Vedrovice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 03.09. 16:30 -
Vlasatice - Troskotovice 67-33-0 % 5:3 (4:1) 03.09. 16:30 -
Hrušovany - Jezeřany 100-0-0 % 2:0 (0:0) 03.09. 16:30 -
Suchohrdly - Jamolice 100-0-0 % 7:0 (5:0) 03.09. 16:30 -
Miroslav B - Olbramovice 0-0-100 % 0:3 (0:2) 02.09. 16:30 -
Hostěradice - Božice B 100-0-0 % 3:1 (3:0) 03.09. 16:30
-
Vedrovice - Hostěradice 0-0-100 % 1:2 (0:0) 09.09. 10:15 -
Jamolice - Božice B 0-0-100 % 3:2 (1:1) 10.09. 16:30 -
Suchohrdly - Miroslav B 100-0-0 % 3:0 kont. 10.09. 16:30 -
Jezeřany - Litobratřice 25-0-75 % 1:3 (0:0) 10.09. 16:30 -
Olbramovice - Dobřínsko 100-0-0 % 1:1 (0:1) 10.09. 16:30 -
Troskotovice - Hrušovany 0-0-100 % 1:2 (1:1) 10.09. 16:30
-
Božice B - Vedrovice 100-0-0 % 2:4 (1:2) 16.09. 16:00 -
Litobratřice - Troskotovice 100-0-0 % 9:1 (4:1) 16.09. 16:00 -
Vlasatice - Olbramovice 0-0-100 % 1:8 (0:3) 17.09. 16:00 -
Hostěradice - Jezeřany 100-0-0 % 1:1 (0:1) 17.09. 16:00 -
Miroslav B - Jamolice 100-0-0 % 5:1 (3:0) 17.09. 16:00 -
Dobřínsko - Suchohrdly 50-0-50 % 4:1 (1:0) 17.09. 16:00
-
Jezeřany - Božice B 100-0-0 % 3:2 (2:0) 24.09. 10:15 -
Miroslav B - Dobřínsko 25-0-75 % 1:5 (0:4) 24.09. 16:00 -
Olbramovice - Hrušovany 75-0-25 % 1:0 (1:0) 24.09. 16:00 -
Suchohrdly - Vlasatice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 24.09. 16:00 -
Jamolice - Vedrovice 25-0-75 % 1:3 (0:2) 24.09. 16:00 -
Troskotovice - Hostěradice 50-0-50 % 0:1 (0:0) 23.09. 10:30
-
Božice B - Troskotovice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 01.10. 15:30 -
Litobratřice - Olbramovice 0-0-100 % 2:1 (1:1) 30.09. 15:30 -
Vlasatice - Miroslav B 100-0-0 % 3:0 (3:0) 01.10. 15:30 -
Vedrovice - Jezeřany 0-100-0 % 1:2 (1:1) 01.10. 15:30 -
Hrušovany - Suchohrdly 50-50-0 % 4:3 (3:0) 01.10. 15:30 -
Dobřínsko - Jamolice 100-0-0 % 11:1 (3:1) 30.09. 15:30
-
Miroslav B - Hrušovany 0-0-100 % 0:4 (0:3) 08.10. 13:00 -
Dobřínsko - Vlasatice 100-0-0 % 7:2 (7:0) 08.10. 15:30 -
Olbramovice - Hostěradice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 08.10. 15:30 -
Suchohrdly - Litobratřice 50-0-50 % 0:1 (0:1) 08.10. 15:30 -
Jamolice - Jezeřany 0-0-100 % 1:3 (0:1) 08.10. 15:30 -
Troskotovice - Vedrovice 100-0-0 % 5:0 (3:0) 08.10. 15:30
-
Božice B - Olbramovice 0-0-100 % 0:3 (0:3) 14.10. 15:00 -
Litobratřice - Miroslav B 100-0-0 % 4:1 (1:0) 14.10. 15:00 -
Vlasatice - Jamolice 100-0-0 % 3:0 kont. 15.10. 15:00 -
Hrušovany - Dobřínsko 50-0-50 % 3:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Jezeřany - Troskotovice 100-0-0 % 3:0 kont. 15.10. 15:00 -
Hostěradice - Suchohrdly 50-0-50 % 2:4 (1:2) 15.10. 15:00
-
Miroslav B - Hostěradice 0-0-100 % 1:4 (1:1) 22.10. 12:30 -
Dobřínsko - Litobratřice 100-0-0 % 7:2 (5:2) 22.10. 15:00 -
Suchohrdly - Božice B 67-0-33 % 4:1 (3:0) 22.10. 15:00 -
Olbramovice - Vedrovice 100-0-0 % 6:3 (2:1) 22.10. 15:00 -
Jamolice - Troskotovice 33-0-67 % 1:6 (0:3) 22.10. 15:00 -
Vlasatice - Hrušovany 33-0-67 % 2:3 (1:1) 22.10. 15:00
-
Litobratřice - Vlasatice 100-0-0 % 4:0 (3:0) 28.10. 14:00 -
Božice B - Miroslav B 100-0-0 % 0:3 (0:3) 28.10. 14:00 -
Vedrovice - Suchohrdly 0-0-100 % 2:4 (0:0) 29.10. 14:00 -
Hrušovany - Jamolice 100-0-0 % 3:0 kont. 29.10. 14:00 -
Jezeřany - Olbramovice 0-0-100 % 3:7 (2:4) 29.10. 14:00 -
Hostěradice - Dobřínsko 50-0-50 % 2:3 (1:0) 29.10. 14:00
-
Hrušovany - Litobratřice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Vlasatice - Hostěradice 0-100-0 % 1:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Miroslav B - Vedrovice 0-0-100 % 1:1 (0:1) 05.11. 14:00 -
Dobřínsko - Božice B 100-0-0 % 9:0 (5:0) 04.11. 11:00 -
Olbramovice - Troskotovice 100-0-0 % 6:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Suchohrdly - Jezeřany 0-0-100 % 2:2 (1:0) 04.11. 14:00
-
Troskotovice - Miroslav B 100-0-0 % -:- (-:-) 24.03. 15:00 -
Hostěradice - Litobratřice 100-0-0 % 4:0 (3:0) 24.03. 15:00 -
Jezeřany - Dobřínsko 0-0-100 % 0:3 (0:0) 24.03. 15:00 -
Vedrovice - Vlasatice 100-0-0 % 6:1 (3:1) 24.03. 15:00 -
Jamolice - Olbramovice 0-0-100 % -:- (-:-) 24.03. 15:00 -
Hrušovany - Božice B 100-0-0 % 8:0 (4:0) 24.03. 15:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Cukrovar Hrušovany n. Jev. | 13 | 46:11 | 36 |
2 | SK-1934 Dobřínsko | 13 | 63:16 | 34 |
3 | TJ Olbramovice | 12 | 54:11 | 29 |
4 | Hostěradice | 13 | 29:22 | 26 |
5 | Litobratřice | 13 | 36:26 | 25 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Tomáš Strečko | 17 |
2 | Tomáš Hladký | 14 |
3 | Jakub Krátký | 12 |
4 | Filip Karas | 11 |
5 | Martin Novák | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 52 | 72,2% | 4 |
2 | Jiří Kubíček | 46 | 64,8% | 2 |
3 | David Erkol | 18 | 60,0% | 1 |
4 | Radek Hruška | 9 | 50,0% | 0 |
5 | Martin Novák | 8 | 66,7% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 11:37 28.3.2024 Tip: výhra domácích Hrušovany J. Klik 11:37 28.3.2024 Tip: výhra domácích Litobratřice J. Klik 11:37 28.3.2024 Tip: výhra hostů Jezeřany J. Klik 11:37 28.3.2024 Tip: výhra hostů Olbramovice J. Klik 11:37 28.3.2024 Tip: výhra domácích Hostěradice