Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A
2023-2024
-
Budkovice - Vev. Knínice 100-0-0 % 0:3 (0:0) 12.08. 17:00 -
Zastávka - Nová Ves 100-0-0 % 2:2 (1:1) 13.08. 17:30 -
Pozořice B - Vojkovice B 50-0-50 % 0:9 (0:8) 12.08. 17:00 -
Židlochovice - Senorady 100-0-0 % 3:0 kont. 12.08. 17:00 -
Příbram - Vev. Bítýška B 100-0-0 % zrušen -
Ketkovice - Babice 50-0-50 % 6:1 (4:1) 13.08. 17:00 -
Tišnov B - Střelice B 100-0-0 % 6:0 (3:0) 13.08. 14:15
-
Vev. Knínice - Zastávka 100-0-0 % 3:3 (3:1) 20.08. 17:00 -
Oslavany B - Senorady 100-0-0 % 2:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Vev. Bítýška B - Budkovice 0-0-100 % zrušen -
Židlochovice - Příbram 100-0-0 % 7:1 (2:1) 20.08. 17:00 -
Nová Ves - Ketkovice 0-0-100 % 3:5 (1:1) 20.08. 17:00 -
Babice - Pozořice B 100-0-0 % 13:1 (7:1) 19.08. 17:00 -
Vojkovice B - Tišnov B 100-0-0 % 2:3 (1:0) 20.08. 11:00
-
Budkovice - Židlochovice 0-0-100 % 2:4 (2:1) 26.08. 16:30 -
Senorady - Střelice B 100-0-0 % 2:0 (2:0) 26.08. 16:30 -
Vojkovice B - Babice 50-0-50 % 3:2 (1:1) 27.08. 11:00 -
Pozořice B - Nová Ves 50-0-50 % 0:6 (0:3) 26.08. 16:30 -
Zastávka - Vev. Bítýška B 100-0-0 % zrušen -
Ketkovice - Vev. Knínice 100-0-0 % 3:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
Příbram - Oslavany B 0-0-100 % 2:2 (1:0) 27.08. 16:30
-
Střelice B - Příbram 100-0-0 % 1:3 (1:2) 02.09. 16:30 -
Vev. Knínice - Pozořice B 100-0-0 % 11:3 (8:1) 03.09. 16:30 -
Židlochovice - Zastávka 100-0-0 % 4:4 (2:0) 03.09. 16:30 -
Nová Ves - Vojkovice B 0-0-100 % 1:5 (1:3) 03.09. 16:30 -
Vev. Bítýška B - Ketkovice 0-0-0 % zrušen -
Oslavany B - Budkovice 100-0-0 % 6:0 (2:0) 02.09. 16:30 -
Babice - Tišnov B 0-0-100 % 1:6 (1:3) 02.09. 16:00
-
Budkovice - Střelice B 100-0-0 % 2:3 (1:1) 09.09. 16:00 -
Zastávka - Oslavany B 0-0-100 % 5:1 (2:1) 10.09. 16:00 -
Pozořice B - Vev. Bítýška B 0-0-0 % zrušen -
Vojkovice B - Vev. Knínice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 10.09. 11:00 -
Babice - Nová Ves 100-0-0 % 6:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Ketkovice - Židlochovice 0-0-100 % 5:1 (4:0) 10.09. 16:00 -
Tišnov B - Senorady 100-0-0 % 4:1 (1:1) 10.09. 13:15
-
Senorady - Příbram 0-100-0 % 2:1 (1:0) 16.09. 15:30 -
Oslavany B - Ketkovice 0-0-100 % 5:3 (2:2) 16.09. 15:30 -
Vev. Bítýška B - Vojkovice B 0-0-0 % zrušen -
Židlochovice - Pozořice B 100-0-0 % 13:1 (0:0) 17.09. 15:30 -
Vev. Knínice - Babice 100-0-0 % 9:4 (4:1) 17.09. 15:30 -
Střelice B - Zastávka 0-0-100 % 1:4 (1:3) 17.09. 15:30 -
Nová Ves - Tišnov B 0-0-100 % 2:7 (1:4) 17.09. 15:30
-
Budkovice - Senorady 100-0-0 % 3:4 (2:4) 23.09. 15:30 -
Nová Ves - Vev. Knínice 100-0-0 % 1:8 (0:4) 24.09. 15:30 -
Vojkovice B - Židlochovice 0-0-100 % 4:3 (4:2) 24.09. 11:00 -
Pozořice B - Oslavany B 100-0-0 % 1:11 (1:4) 23.09. 15:30 -
Babice - Vev. Bítýška B 0-0-0 % zrušen -
Ketkovice - Střelice B 100-0-0 % 4:2 (4:1) 24.09. 15:30 -
Tišnov B - Příbram 0-0-100 % 1:1 (1:1) 24.09. 12:45
-
Babice - Příbram 0-0-0 % 0:3 kont. (0:0) 28.09. 15:00 -
Pozořice B - Zastávka 0-0-0 % 1:0 (0:0) 28.09. 15:30 -
Vev. Bítýška B - Střelice B 0-0-0 % zrušen -
Vojkovice B - Budkovice 0-0-0 % 6:0 (3:0) 28.09. 15:30 -
Nová Ves - Senorady 0-0-0 % 1:3 (0:1) 28.09. 15:30 -
Židlochovice - Oslavany B 0-0-0 % 0:3 kont. (1:1) 28.09. 15:30 -
Tišnov B - Ketkovice 0-0-0 % 3:0 kont. 28.09. 15:30
-
Senorady - Zastávka 100-0-0 % 4:2 (1:1) 30.09. 15:00 -
Oslavany B - Vojkovice B 0-0-100 % 3:1 (0:0) 30.09. 15:00 -
Vev. Bítýška B - Nová Ves 0-0-0 % zrušen -
Židlochovice - Babice 100-0-0 % 3:4 (3:1) 01.10. 15:00 -
Příbram - Budkovice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Střelice B - Pozořice B 100-0-0 % 10:0 (5:0) 01.10. 15:00 -
Vev. Knínice - Tišnov B 0-0-100 % 0:3 (0:1) 01.10. 15:00
-
Zastávka - Příbram 100-0-0 % 3:1 (1:0) 08.10. 15:00 -
Nová Ves - Židlochovice 0-0-100 % 6:4 (1:0) 08.10. 15:00 -
Vojkovice B - Střelice B 100-0-0 % 3:2 (2:1) 08.10. 11:00 -
Babice - Oslavany B 0-0-100 % 1:2 (1:1) 07.10. 15:00 -
Ketkovice - Senorady 100-0-0 % 3:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Vev. Knínice - Vev. Bítýška B 0-0-0 % zrušen -
Tišnov B - Budkovice 100-0-0 % 5:0 (4:0) 08.10. 12:15
-
Senorady - Pozořice B 0-0-0 % 10:1 (4:0) 14.10. 15:00 -
Budkovice - Zastávka 0-0-0 % 1:8 (0:4) 14.10. 15:00 -
Židlochovice - Vev. Knínice 0-0-0 % 6:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Oslavany B - Nová Ves 0-0-0 % 6:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
Střelice B - Babice 0-0-0 % 3:1 (3:0) 15.10. 15:00 -
Příbram - Ketkovice 0-0-0 % 1:6 (1:2) 15.10. 15:00 -
Vev. Bítýška B - Tišnov B 0-0-0 % zrušen
-
Ketkovice - Budkovice 100-0-0 % 3:1 (1:1) 21.10. 14:30 -
Nová Ves - Střelice B 50-0-50 % 0:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Vev. Bítýška B - Židlochovice 0-0-0 % zrušen -
Pozořice B - Příbram 0-0-100 % 1:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Vojkovice B - Senorady 50-0-50 % 5:0 (3:0) 22.10. 11:00 -
Vev. Knínice - Oslavany B 50-0-50 % 2:4 (2:3) 22.10. 14:30 -
Tišnov B - Zastávka 50-0-50 % 2:1 (1:0) 22.10. 14:30
-
Senorady - Babice 100-0-0 % 4:4 (2:2) 28.10. 11:00 -
Budkovice - Pozořice B 100-0-0 % 7:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Zastávka - Ketkovice 0-0-100 % 3:2 (1:2) 29.10. 14:30 -
Oslavany B - Vev. Bítýška B 0-0-0 % zrušen -
Příbram - Vojkovice B 0-0-100 % 0:3 (0:1) 29.10. 14:30 -
Střelice B - Vev. Knínice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Židlochovice - Tišnov B 0-0-100 % 0:6 (0:1) 29.10. 14:30
-
Vev. Knínice - Příbram 100-0-0 % 4:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Oslavany B - Střelice B 100-0-0 % 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Vev. Bítýška B - Senorady 0-0-0 % zrušen -
Vojkovice B - Ketkovice 100-0-0 % 5:2 (2:1) 05.11. 11:00 -
Nová Ves - Budkovice 0-0-100 % 3:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Babice - Zastávka 100-0-0 % 2:5 (1:1) 04.11. 14:00 -
Pozořice B - Tišnov B 0-0-100 % 0:11 (0:4) 04.11. 10:30
-
Budkovice - Babice 0-0-0 % 2:2 (0:2) 11.11. 14:00 -
Senorady - Vev. Knínice 0-0-0 % 3:2 (3:1) 11.11. 14:00 -
Střelice B - Židlochovice 0-0-0 % 2:2 (1:0) 11.11. 14:00 -
Ketkovice - Pozořice B 0-0-0 % 15:0 (7:0) 11.11. 14:00 -
Příbram - Nová Ves 0-0-0 % 2:3 (1:1) 12.11. 14:00 -
Zastávka - Vojkovice B 0-0-0 % 2:4 (2:2) 11.11. 14:00 -
Oslavany B - Tišnov B 0-0-0 % 1:3 (1:1) 11.11. 14:00
-
Senorady - Vev. Bítýška B 0-0-0 % zrušen -
Zastávka - Babice 100-0-0 % 7:0 (2:0) 24.03. 15:00 -
Tišnov B - Pozořice B 100-0-0 % 6:0 (2:0) 24.03. 11:45 -
Budkovice - Nová Ves 50-0-50 % 0:4 (0:0) 23.03. 15:00 -
Příbram - Vev. Knínice 50-50-0 % 1:1 (0:0) 24.03. 15:00 -
Ketkovice - Vojkovice B 50-0-50 % 3:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Střelice B - Oslavany B 50-0-50 % 01.05. 16:30
-
Senorady - Židlochovice 100-0-0 % 1:2 (1:0) 30.03. 15:30 -
Střelice B - Tišnov B 0-0-100 % 2:10 (0:4) 29.03. 14:00 -
Vev. Knínice - Budkovice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 31.03. 15:30 -
Babice - Ketkovice 0-0-100 % 1:7 (0:4) 30.03. 15:00 -
Nová Ves - Zastávka 0-100-0 % 1:3 (1:0) 31.03. 15:30 -
Vev. Bítýška B - Příbram 0-0-0 % zrušen -
Vojkovice B - Pozořice B 100-0-0 % 3:0 kont. 30.03. 15:30
-
Senorady - Oslavany B 100-0-0 % 1:4 (0:2) 06.04. 15:30 -
Pozořice B - Babice 100-0-0 % 0:5 (0:0) 06.04. 15:30 -
Budkovice - Vev. Bítýška B 0-0-0 % zrušen -
Tišnov B - Vojkovice B 0-0-100 % 2:1 (1:0) 07.04. 13:15 -
Zastávka - Vev. Knínice 100-0-0 % 8:1 (4:0) 06.04. 16:00 -
Příbram - Židlochovice 100-0-0 % 1:5 (1:3) 07.04. 15:30 -
Ketkovice - Nová Ves 0-0-100 % 6:1 (1:0) 07.04. 15:30
-
Vev. Knínice - Ketkovice 0-0-100 % 3:2 (2:0) 14.04. 16:00 -
Babice - Vojkovice B 50-0-50 % 1:2 (1:2) 13.04. 15:00 -
Střelice B - Senorady 100-0-0 % 5:4 (4:1) 14.04. 16:00 -
Židlochovice - Budkovice 100-0-0 % 1:2 (0:0) 14.04. 16:00 -
Nová Ves - Pozořice B 100-0-0 % 15:0 (7:0) 14.04. 16:00 -
Vev. Bítýška B - Zastávka 0-0-0 % zrušen -
Oslavany B - Příbram 100-0-0 % 9:0 (5:0) 13.04. 16:00
-
Vojkovice B - Nová Ves 67-0-33 % 11:4 (6:2) 21.04. 11:00 -
Pozořice B - Vev. Knínice 67-0-33 % 0:13 (0:2) 20.04. 16:00 -
Budkovice - Oslavany B 33-0-67 % 1:2 (1:1) 20.04. 16:00 -
Zastávka - Židlochovice 67-33-0 % 3:3 (2:1) 20.04. 16:30 -
Tišnov B - Babice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 21.04. 13:15 -
Příbram - Střelice B 67-0-33 % 0:2 (0:0) 21.04. 16:00 -
Ketkovice - Vev. Bítýška B 0-0-0 % zrušen
-
Ketkovice - Oslavany B -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Babice - Vev. Knínice -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
Příbram - Senorady -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
Tišnov B - Nová Ves -:- (-:-) 05.05. 13:45 -
Zastávka - Střelice B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Vojkovice B - Vev. Bítýška B zrušen -
Pozořice B - Židlochovice -:- (-:-) 04.05. 16:30
-
Senorady - Budkovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Židlochovice - Vojkovice B -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Vev. Bítýška B - Babice zrušen -
Oslavany B - Pozořice B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Příbram - Tišnov B -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Vev. Knínice - Nová Ves -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Střelice B - Ketkovice -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Babice - Židlochovice -:- (-:-) 18.05. 15:00 -
Pozořice B - Střelice B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vojkovice B - Oslavany B -:- (-:-) 19.05. 11:00 -
Tišnov B - Vev. Knínice -:- (-:-) 19.05. 14:15 -
Zastávka - Senorady -:- (-:-) 18.05. 17:30 -
Nová Ves - Vev. Bítýška B zrušen -
Budkovice - Příbram -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Budkovice - Ketkovice -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Zastávka - Tišnov B -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Senorady - Vojkovice B -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Židlochovice - Vev. Bítýška B zrušen -
Oslavany B - Vev. Knínice -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Příbram - Pozořice B -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Střelice B - Nová Ves -:- (-:-) 22.05. 17:30
-
Senorady - Ketkovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Oslavany B - Babice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Vev. Bítýška B - Vev. Knínice zrušen -
Židlochovice - Nová Ves -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Budkovice - Tišnov B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Střelice B - Vojkovice B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Příbram - Zastávka -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Vev. Knínice - Židlochovice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Ketkovice - Příbram -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Babice - Střelice B -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
Nová Ves - Oslavany B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Tišnov B - Vev. Bítýška B zrušen -
Zastávka - Budkovice -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Pozořice B - Senorady -:- (-:-) 01.06. 12:00
-
Oslavany B - Židlochovice -:- (-:-) 05.06. 17:30 -
Senorady - Nová Ves -:- (-:-) 05.06. 17:30 -
Zastávka - Pozořice B -:- (-:-) 05.06. 17:30 -
Budkovice - Vojkovice B -:- (-:-) 05.06. 17:30 -
Příbram - Babice -:- (-:-) 05.06. 17:30 -
Ketkovice - Tišnov B -:- (-:-) 05.06. 17:30 -
Střelice B - Vev. Bítýška B zrušen
-
Ketkovice - Zastávka -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vev. Knínice - Střelice B -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Babice - Senorady -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Tišnov B - Židlochovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vojkovice B - Příbram -:- (-:-) 09.06. 11:00 -
Pozořice B - Budkovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Vev. Bítýška B - Oslavany B zrušen
-
Pozořice B - Ketkovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Vojkovice B - Zastávka -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Tišnov B - Oslavany B -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Židlochovice - Střelice B -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Nová Ves - Příbram -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Babice - Budkovice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Vev. Knínice - Senorady -:- (-:-) 15.06. 16:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | AFK Tišnov B | 17 | 82:12 | 49 |
2 | SK Vojkovice B | 18 | 70:28 | 42 |
3 | Oslavany B | 16 | 61:20 | 38 |
4 | Ketkovice | 17 | 75:33 | 36 |
5 | Čechie Zastávka | 17 | 63:33 | 31 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Štěpán Rajsigl | 28 |
2 | Jiří Ustohal | 21 |
3 | Filip Smejkal | 20 |
4 | Milan Klíma | 19 |
5 | Filip Sedláček | 16 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 45 | 60,0% | 0 |
2 | Radek Hruška | 11 | 30,6% | 0 |
3 | Venca Likeš | 9 | 45,0% | 0 |
4 | Miroslav Liška | 4 | 66,7% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 6:47 20.4.2024 Tip: výhra domácích Vojkovice M. Liška 6:47 20.4.2024 Tip: výhra domácích Pozořice M. Liška 6:47 20.4.2024 Tip: výhra hostů Oslavany M. Liška 6:47 20.4.2024 Tip: remíza Zastávka - Židlochovice M. Liška 6:47 20.4.2024 Tip: výhra domácích Tišnov