Rozhovory s hráči kola Vyškov

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 25. KOLA III. třídy sk. A, okr. Vyškov 2015-2016, Pavlem Škvárou

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 09.06.2016 07:58

V Opatovicích se v poslední době podařilo vytvořit pod vedením trenérů Huberta Jelínka a Josefa Trávníčka velmi kvalitní tým, který ještě ani v této sezóně není úplně za hry o postup do vyšší soutěže. Jednou z opor je univerzální hráč Pavel Škvára. Ve 25. kole ve Švábenicích podal velmi dobrý výkon,  vstřelil krásnou branku z přímého kopu a s velkým počtem hlasú vyhrál hlasování o hráče kola   

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 24. KOLA III. třída sk. A, okr. Vyškov 2015-2016 Janem Šrámkem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 03.06.2016 13:21

Jan Šrámek přišel do Komořan na hostování ze Šlapanic. V základní sestavě se začal objevovat až v poslední době, kdy komořanský tým bojuje s velkou marodkou a trenér Pavel Svoboda používá hráč ze šíršího kádru mužstva. Pochází ze sportovní rodiny, působí velmi sympaticky, jak na hřišti, tak v běžném životě. Jak určitě posoudíte z rozhovoru, do komořanské party dobře zapadl a proto ho příznivci mužstva svými hlasy vynesli k titulu nejlepšího hráče 24. kola.  

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 23. KOLA III. třídy sk. A okr, Vyškov 2015-2016 Čestmírem Malcherem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 26.05.2016 13:37

Hlasování o hráče kola téměř neotřesitelným způsobem v této sezóně ovládli příznivci a hráči Komořan. V posledních kolech nebylo již jejich postavení tak dominantní a i při velkém počtu hlasů se vždy objevil jeden vyrovnaný soupeř. V tomto kole nakonec zvítězil hráč lysovického mužstva Čestmír Malcher. Hráč s velmi poctivým přístupem k povinnostem a přestože bydlí v Drnovicích stal lysovickým patriotem. Určitě také proto, že jeho maminka z Lysovic pochází a sám s lysovickým fotbalem prožil dobré i zlé. V jednom z životních období s fotbalem skončil a tehdejší i současný trenér Zdeněk Gryc ho po dvouhodinovém telefonickém rozhovoru nakonec přesvědčil, aby znovu začal v jeho týmu.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 22. kola, III. třídy sk. A, okr. Vyškov 2015-2016 Ondřejem Kašlíkem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 19.05.2016 13:17

Zase jeden z rozhovorů s hráčem, se kterým jsem si rád popovídal, byť jen přes email. Ondra Kašlík to podle mě má v hlavě dobře srovnané a z jeho odpovědí jsem poznal, že má fotbal rád, ale ví, že jsou na světě i důležitější věci. Vím, že se vám moje otázky mohou zdát stále stejné, ale pokud se s někým potkám poprvé v životě, jsou to věci které bych se, aniž bych byl příliš dotěrný,  chtěl dovědět.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 21. KOLA III. třídy sk. A, okresu Vyškov 2015-2016 Marianem Potěšilem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 11.05.2016 22:50

Hlasování o hráče 21. kola se tentokrát vyvíjelo velmi zajímavě. V souboji komořanských a rychtářovských příznivů přišlo obrovské množství hlasů. Komořanský střední záložník Marian Potěšil nakonec zvítězil a k našemu rozhovoru přistoupil více než zodpovědně.

 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA 18.kola III. třídy sk. A, okresu Vyškov 2015-2016 - Lukášem Brtníkem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 21.04.2016 08:19

Nominace hráče komořanského mužstva do sestavy kola je zárukou vysokého počtu hlasujících a jistotou, že bude opět vítězem. Tentokrát suveréně zvítězil pětadvacetiletý záložník Lukáš Brtník. Jak poznáte ze samotného rozhovoru jedná se o nesmírně aktivního člověka se širokou škálou různých zájmů. Fotografie doplňující rozhovor je ze zimního soustředění komořanského mužstva, Lukáš Brtník je ve spodní řadě druhý z leva.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 17. KOLA - III. třídy sk. A okresu Vyškov 2015-2016 - Romanem Novotným

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 14.04.2016 12:40

Zatím poslední odehrané kolo naší soutěže přineslo několik hodně překvapivých výsledků. Mužstva z čela tabulky nevyhrála a to se odrazilo i sestavě kola. Mužstvo Švábenic, které mělo do soutěže na podzim impozantní vstup, sice na hřišti Rychtářova také nevyhrálo, ale jeho trenér byl se ziskem bodu spokojený a do sestavy kola navrhl středního obránce svého mužstva Romana Novotného. Ten nakonec díky věrným švábenským fanouškům docela suveréně hlasování o hráče kola vyhrál.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 16.kola III. třídy sk. A okresu Vyškov, 2015-2016 Tomášem Šimáčkem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 07.04.2016 11:46

Dalším z komořanských fotbalistů, který se díky velkému zájmu fanoušků stal hráčem kola, je střední obránce Tomáš Šimáček. Stejně jako většina jeho spoluhráčů a kamarádů je místním patriotem, který celou svoji hráčskou kariéru prožil v Komořanech. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 15. KOLA III. třídy sk. A, okr. Vyškov 2015-2016 Davidem Flajzarem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 31.03.2016 09:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal teprve devatenáctiletý David Flajzar, který ve své krátké kariéře prošel překvapivě velkým počtem klubů.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 1. KOLA - III. třídy skupiny A okresu Vyškov, 2015-2016 Zbyňkem Konečným.

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 13.11.2015 18:40

První kolo naší soutěže se dohrávalo v pořadí jako poslední v roce 2015. Počasí fotbalu přálo a zdá se, že fotbal v naší repuplice mohl pokračovat i v nižších soutěžích až do konce listopadu. Příznivci hráčů Komořan se nenechali ovlivnit ani posledními neúspěchy svého mužstva a také v posledním hlasování o hráče kola, čtenáře hlasující pro hráče jiných mužstev jednoznačně převálcovali. Tentokrát s velkou převahou zvítězil Zbyněk Konečný, který mě svojí hrou zaujal ve všech zápasech, které jsem viděl.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 13. KOLA III. třídy sk. A okresu Vyškov Davidem Petrem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 05.11.2015 21:47

David Petr patří mezi stabilní hráče komořanského mužstva a mimo to pracuje v klubu jako trenér mládeže. Ani on, ani jeho okolí si možná neuvědomuje, že bez takových lidí by možná za pár let fotbal na takových vesnicích, na kterých žijeme přestal existovat.

 

Facebook - fotbalunas.cz Jihomoravský kraj

Rozhovor

Rady Daniela Přerovského beru nejvíce, říká muž 12 kola Michal Skoupý.

 Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
Jihomoravský Vyškov 02.11.2015 08:49

Rozhovor s tímto hráčem kola se nám poněkud zatoulal a tak napravujeme chybu a přinášíme ho nyní. Jednadvacetiletý brankář Hodějic v minulém zápase s Křižanovicemi zklikvidoval několik šancí soupeře a přispěl , tak velkou měrou k remíze svého celku. Ve svém mladém věku již předává fotbalové zkušenosti dětem. Na sobě neustále pracuje a chce se zlepšovat. Zda ho láká hrát vyšší soutěž, se dozvíte v našem rozhovoru.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 11. KOLA III. třídy sk. A, okresu Vyškov Romanem Ondrášem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 22.10.2015 12:55

V 11. kole jste obrovský počet hlasů poslali brankáři komořanského mužstva Romanu Ondrášovi. Pochází z fotbalové rodiny a v jednom mužstvu se mu podařilo setkat nejen se svým otcem, ale i se dvěma bratry. Mimo krátké hostování v Rousínově, také on prožil v Komořanech celou svoji dosavední hráčskou kariéru.

Rozhovor

Po kabinách lítají třísky z odpadkových a prádelních košů, říká o trénerovi František Novotný, muž 10.kola

 Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
Jihomoravský Vyškov 15.10.2015 16:22

     František Novotný patří svým věkem mezi veterány. I když hraje fotbal více, jak půl století stále ho baví a končit jen tak nebude. V útočném tandemu se velice rozumí s exligistou Milanem Pacandou, který mu žádné fotbalové rady neuděluji. Stále ho motivuje dobrá parta a humor jeho spoluhráčů.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 10. KOLA III. třídy sk. A, okresu Vyškov 2015/2016 Davidem Skřivánkem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 15.10.2015 08:36

  Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz!  V tomto kole zvítězil s obrovským náskokem střední obránce mužstva Komořan, David Skřivánek. Fotbal hraje stále v jednom klubu, do mužstva dospělých přešel ještě v žákovském věku a je téměř nepostradatelným hráčem svého mužstva. Je velmi oblíbený u příznivců a to se projevilo i na počtu hlasů, které ho vynesly na první místo vnaší anketě.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A, 2015-2016

 Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 08.10.2015 21:35

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Vítězem se stal Lukáš Krejčí, 21 - letý vyškovský rodák a student Mendelovy univerzity v Brně.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 9. KOLA III. třídy sk. A, okresu Vyškov Jiřím Nohelem

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 08.10.2015 09:05

Velmi zodpovědně přistoupili v tomto týdnu k hlasování o hráče kola komořanští fanoušci. Jirka Nohel zvítězil naprosto přesvědčivě s největším počtem hlasů v historii celé ankety. Náš vítěz patří opět  mezi velkou rodinu fotbalových patriotů, kteří prožili téměř celou fotbalovou kariéru v jednom klubu. Navíc jeho děda Metoděj Stejskal byl po dlouhá léta duší komořanského fotbalu a všichni, kteří měli co do činění s okresním fotbalem ho znali a měli rádi. Jak vyplynulo z hlasování jeho vnuk jde v jeho stopách.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 8. KOLA III. třídy sk. A okresu Vyškov Liborem Dopitou

 Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
Jihomoravský Vyškov 01.10.2015 21:38

V mužstvech Pačlavic-Dětkovic působí velké množství odchovanců sousedních Morkovic, kde velmi dobře pracují s mládeží a zásobují okolní obce výbornými fotbalisty. Jedním z nich je i hráč tohoto kola Libor Dopita.

Rozhovor

Hrál jsem na ligové úrovni, ale ne fotbal, říká Ladislav Zápotočný

 Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
Jihomoravský Vyškov 24.09.2015 21:14

        Mladičký útočník Hodějic neměl fotbal vždy jako prioritu a vynikal ve zcela jiném sportu. Stesk po fotbale ho vrátil na fotbalový pažit, kde se mu nyní náramně daří. V Hodějicích je spokojen a  neexistuje nabídka, která by ho přiměla k odchodu .

Celkový počet článků: 35

Zpět na kraj