Zatím jsme tak nějak spokojeni, říká hráč kola Jakub Vaněk

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k vítězství v naší anketě. V zápase proti Starému Hobzí jste vyhráli 3:1, jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji za gratulaci. Zápas to byl celkem těžký, první poločas se nám vůbec nepovedl a ve druhém jsme pak museli otáčet skóre. Mně se první poločas nedařilo snad nic, druhou půli jsem se cítil lépe a hlavně díky vstřelenému gólu byla lepší.
Jak dlouho už v Suchdole působíš?
V Suchdole už působím od 6 let, takže to teď bude 16 let.
Jaké je hodnocení úvodu sezóny?
Zatím jsme tak nějak spokojeni, všechny nás asi mrzí domácí prohra s Kunžakem, ale to už nezměníme. Pro nás je důležité vyhrát další domácí zápas.
Koho považuješ za aspiranta na postup?
Podle mě letos ukopou první místo kluci ze Staré Hlíny, dlouhodobě hrají dobře a letos jim bude těžko nějaký z týmů konkurovat.
Kdo tě přivedl k fotbalu a kde všude jsi hrál?
K fotbalu mě přivedli rodiče, jak už to tak bývá. Jsem odchovanec Suchdola a v jiném klubu jsem ještě nehrál.
Jaký hrací čas a den by byl pro tebe nejlepší?
Sobota od 16:00.
Začaly evropské poháry. Fandíš všem českým klubům, nebo pouze jednomu, který je třeba tvůj favorit?
Nefandím všem českým klubům, můj oblíbený klub z pohárů bohužel už vypadl. Z těch tří zbývajících sleduji více jen Slovácko, hrají náročný, rychlý fotbal na který se hezky kouká. U zbylých dvou kouknu jen na výsledek.