Na první zápas doma se dost těším, říká hráč kola Martin Kukla

Fanoušci rozhodli a hráčem 2. kola zvolili předstopera Martina Kuklu, který svým výkonem na obou stranách hřiště pomohl nováčkovi z Vlachova Březí k výhře 3-0 nad Dražejovem. V rozhovoru jsme se ho zeptali, co na vítězství v anketě říká, i jak hodnotí zatím výkony nováčka skupiny B.

0
Martine gratuluji k vítězství v anketě. Co říkáš na to, že si byl zvolen hráčem kola?
Jsem za to rád, ale pro mě to nic moc neznamená. Hlavní je, aby se dařilo týmu a pro něj dám každého zápasu vždycky všechno.
Bude tě to něco stát v kabině?
Určitě, nějaký to kilečko mě to stát bude. (smích)
Jak bys hodnotil zápas s Dražejovem z tvého pohledu?
Zápas bych hodnotil pozitivně. V prvním poločase jsme měli dost šancí, které jsme neproměnili, ale to měl i soupeř. Druhý poločas už nám tam toho padlo víc. Hlavní jsou pro nás ale 3 body.
Březí má zatím po dvou kolech 4 body, co říkáš na týmový výkon zatím v novém ročníku?
Myslím si, že se nám začátek sezóny docela povedl a věřím, že to tak bude i pokračovat.
V neděli hrajete první zápas doma proti Bělčicím, jaké máš očekávání?
Na první zápas doma se dost těším. Vždy je super hrát v domácím prostředí. Bělčicím nedáme nic zadarmo.
Poslední taková bonusová otázka. Prý ti moc nejde skládat Česká liga ve fantasy, co je na tom pravdy?
K tomu se nechci moc vyjadřovat. (smích)