Je mi jedno s kým hraju, jen se musí hrát kolektivně, říká hráč kola Josef Bašta

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Pepo, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Děkuji. Bohužel čeká (smích).
Sledoval jsi souboj o první místo? Kdo ti posílal hlasy?
Sledoval jsem souboj jen jedním okem. Vypadá to, že mi posílala hlas celá Kamenná.
O víkendu jste vyhráli v Týně. Jak bys zápas popsal?
Čekali jsme těžké utkání. S béčky, které hrají doma je to vždy těžké. Bývají posíleni o hráče z A týmu. První poločas tomu také odpovídal. Po poločase odstoupil jeden z nich a bylo to znát. Náš uklidnil můj gól na 4:1. Pak už to domácí vzdali.
V příštím kole hostíte mistra z Včelné. Jaký zápas očekáváš?
Zápas ze Včelnou by měl být oslavou fotbalu. Nás také už Lipí nepředskočí, ale budeme chtít vyhrát.
S kým si na hřišti nejvíce rozumíš?
Je mi jedno s kým hraju, jen se musí hrát kolektivně.
Kdybys měl říct jeden fotbalový moment, na který nezapomeneš, jaký by to byl?
Jako žáci Horní Stropnice jsme vyhráli 1.A třídu. To nás trénoval Lesek Szypula, který mě k fotbalu dotáhl.